Poszukiwaniu dobry salon toyoty w Wielkopolsce – proszę o pomoc

Unixowy

Użytkownik

#2015-06-16 12:58:43 
Witam wszystkich. Pytanie, jak w temacie. Muszę pilnie kupić auto do firmy, interesuje mnie leasing i szukam jakiegoś porządnego sprzedawcy w województwie. Znacie może?

bezzałogowy

Użytkownik

#2019-09-11 14:14:05 
Chyba nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każda oferta finansowa w takich miejscach jest inna, indywidualna. Przejdź się po kilku dealerach i wypytaj.

meski_typ

Użytkownik

#2019-09-11 14:53:54 
Nie do końca tak jest. Jedni sprzedawcy naprawdę inną na rękę, a inni są uparci i nie chcą ustępować. Jak chcesz znaleźć dobry salon toyoty w Wielkopolsce, to najlepiej po prosty wybrać polecane miejsca. Możesz sobie zajrzeć tutaj https://dealerzyaut.pl/salon-toyota/poznan, masz listę sprawdzonych punktów wraz z danymi adresowymi. Według mnie warto nawet powysyłać maile i poprosić o jakąś wstępną wycenę. Co w ogóle chcesz kupić?

Unixowy

Użytkownik

#2019-09-11 15:12:29 
Prawdopodobnie będzie to Camry hybryda, są wyższe limity odliczeń podatkowych przy leasingu. Ogólnie dzięki za pomoc, naprawdę cenne informacje.

ronaldoVII

Użytkownik

#2019-09-11 16:59:00 
Też brałem auto w takim finansowaniu, na firmę. Jak odwiedziłem salon Mercedes zaproponował mi naprawdę świetne warunki. Dzisiaj dealerzy w większości starają się iść na rękę w kwestii finansowania. Jak nie na samych kosztach zakupu to różne rabaty możesz dostać na wyposażeniu na przykład. Ja polecam negocjować, nigdy nie gódź się na pierwszą ofertę, którą dostaniesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015