Czy da się kupić Nike Mercurial Superfly w cenie do 100zł?

Unixowy

Użytkownik

#2015-06-16 12:58:43 
Ostatnio przegladałem internetowe aukcje i natrafiłem na fajna oferte podobno praktycznie niuzywanych halówek Nike za 80zł. Strasznie sie napaliłem, tylko nie wiem czy to nie jakies oszustwo, bo jak ostatnio bylem w sklepie to te buty widziałem za 200zł

lipnafaza

Użytkownik

#2019-03-05 13:17:12 
zapytaj sie czy mozna kupic placac przy odbiorze, jeśli tak to niczym nie ryzykujesz

grubson

Użytkownik

#2019-03-05 15:06:37 
Czemu chcesz kupować używane, jak nowe modele Nike Mercurial Superfly są w cenie do 150zł, maksymalnie 200zł? Ktos ci napisze że mało używane, ale może one są gdzies pęknięte albo mocno wyślizgane. Później bedziesz się meczyl, żeby to oddac, bo to przeciez nie od sklepu tylko od osoby prywatnej. Jak nie masz możliwości odbioru osobistego, to bez sensu taki zakup.

Unixowy

Użytkownik

#2019-03-05 16:35:29 
no wiesz, moze dla ciebie róznica 80 a 160 to nieduzo, ale dla mnie sporo. Buty wyglądają jak nowe i sprzedawca zapewnia, że sa bez wad, ale nie chce sie zgodzic na płatność przy odbiorze tylko chce kase z gory, dlatego bede musial spasowac.

grubson

Użytkownik

#2019-03-05 18:46:45 
no w sumie masz race, ze to duzo drożej, ale przynajmniej masz pewność ze buty są nowe i nikt ich wczesniej nie nosil, poza tym nie bedziesz miec problemu z gwarancja i ewentualnym zwrotem, jak kupisz w normalnym sklepie. Mozesz sobie sprawdzic na https://ctxsport.com/ to jest taki sklep sportowy z markowym obuwiem i akcesoriami pilkarskimi. Tam czesto mają spore obniżki i tez mozna wyhaczyc cos fajnego w dobrej cenie, tyle ze nowe.

Unixowy

Użytkownik

#2019-03-05 19:27:00 
faktycznie mają troche tych halowek, tylko w tym momencie nie maja tego co mnie konkretnie interesuje, ale dzieki za linka, bede do nich zaglądał:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015