Jakie macie zdanie o kremie Nizoral od grzybicy?

hans_kloss

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Tak mi polecają ten Nizoral ale sam nie wiem, chciałbym cos kupic co jednak nie będzie zbyt silne żeby moja skora się nie przyzwyczaila do silnych skladnikow. Jakie macie zdanie o kremie Nizoral od grzybicy?

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-12-17 23:26:56 
Wiesz tak naprawdę to za każdym razem teoretycznie skóra może przyzwyczaić się do silniejszych rzeczy. Wiadomo ze leki z receptą są zawsze silniejsze i tak samo jest z kremami. A to możesz kupić bez recepty. No tylko kwestia składników aktywnych. Dobrze je lepiej sprawdz zanim cos kupisz.

mirella

Użytkownik

#2017-12-18 00:28:23 
No możesz kupić krem Nizoralczemu by nie. Mi pomógł… bo załatwiłąm się grzybica na basenie. Ale tego kremu używasz kiedy tez masz problem np. z lupiezem pstrym. Zobacz tu https://www.aptekamini.pl/nizoral-krem-0-02-g-g-30-g.html tu masz wszystko dokładnie opisane jak stosować ten krem i na co.

melonowa

Użytkownik

#2017-12-18 01:08:46 
Nie ma co ukrywać ale Nizoral ma generalnie silniejsze dużo produkty niż to co normalnie jest bez recepty. Wg mnie warto probowac o ile jest ku temu potrzeba rzeczywiście.

mirella

Użytkownik

#2017-12-18 01:42:01 
A byles na aptekamini.pl? Tu jest sporo suplementów diety dermokosmetyów trochę sprzętu medycznego. Sa kremy tez wlasnie na te rozne problemy dermatologiczne np. grzybica łuszczyca. Duzy wybor.

melonowa

Użytkownik

#2017-12-18 04:01:39 
W necie można robic zakupy jak ktoś lubi czemu by nie ;) o ile jest taniej :P

melonowa

Użytkownik

#2017-12-18 04:12:34 
Powiem ci tak ze Apteka MINI nie ma wysokich cen jak dla mnie. Kwestia tego ile zamawiasz i jakie produkty. A dobre jakościowo tez maja dermokosmetyki a ja jako osoba z wrazliwa skora w zasadzie innyc h nie uzywazm bo byłaby inaczej tragedia dosłownie czyli mnóstwo podrażnien ,skora sucha… : (

mirella

Użytkownik

#2017-12-18 06:16:15 
Po prostu skóra wrażliwa potrzebuje delikatnych składników nawilżających i np.woda termalna, gliceryna, to co rzeczy które dobrze wplywaja na nawilżenie skory. Wiadomo ze przy skorze komendogennej gliceryna to tak z umiarem.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-12-18 09:01:56 
Dzieki za opinie i linka :) poczytam jeszcze o tym kremie na grzybice.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015