Fotograf na wesele na Śląsku - jakie zakres usług wchodzi w grę?

ludwikaIX

Użytkownik

#2015-06-16 13:17:27 
Jako, że chciałabym zatrudnić dobrego fotografa, najlepiej ze Śląska, który będzie tworzył reportaż z mojego wesela, prosiłabym Was o jakiś dobry namiar. Interesuje mnie także zakres w jakim taki specjalista działa i co oprócz samej fotografii ślubnej i weselnej można jeszcze zrobić. Ja chciałbym by fotograf uczestniczył już w moim życiu kilka dni przed samą ceremonią, tylko pytanie czy są tacy specjaliści, którzy aż tak kompleksową robią fotografie.

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-11-28 01:35:51 
Widać, że masz wymagania. Z reguły klienci raczej decydują się na reportaż, który dotyczy samego dnia ślubu i ewentualnie dnia po, czyli poprawin. Ale przyznam, że jest to wyzwanie. Jak dla mnie jedyną osobą czyfirmą, która jest w stanie podołać tego rodzaju zamówieniu jest foto-odbicie.pl, gdzie od lat wykonuje wszystkie fotogtrafie związane z moją rodziną i nie tylko. W mojej firmie też wykonują foto reklamowe i to każdego roku, bo raz w roku zmieniamy co najmniej połowę asortymentu.

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-11-28 04:17:52 
No własnie szukam kogoś, kto nie myśli szablonowo tylko daje się ponieść fantazji. Wiadomo, że przed ślubem jest wieczór panieński, są przygotowania u kosmetyczki, fryzjera i tak dalej i dlatego chciałam, żeby te momenty też były uchwycopne. Wiadomo czasu pracy nie ma aż tyle co na weselu, więc trzeba uchwycić to co będzie tego warte.

ronaldoVII

Użytkownik

#2017-11-28 04:36:37 
Niektórzy to o tym dniu chcą jak najszybciej zapomnieć :)))

meski_typ

Użytkownik

#2017-11-28 05:55:02 
No czasami i tak bywa, ale to margines wszystkich. Ja zdecydowanie polecam zajrzeć tutaj http://www.foto-odbicie.pl/ gdzie znajdziesz praktycznie cały zakres działalności To będzie idealny wybór, bo wspomniany fotograf na wesele na Śląsku zrobi coś co będzie pamiątką na całe życie. Ludzie, którzy mieli okazję obejrzeć efekty pracy fotografa wiedzą o czym mówię. A jest takich osób całe mnóstwo, bo i popularność specjalisty jest coraz większa.

melonowa

Użytkownik

#2017-11-28 07:32:01 
Ja to bym jeszcze dodała, że właśnie coraz więcej osób chce mieć jak najwięcej pamiątek z tego dnia, czy nawet okresu jak koleżanka. W końcu do ślubu podchodzimy w większości przypadków jeden raz :)))

mała_czarna

Użytkownik

#2017-11-28 10:12:48 
Też czasami lubię z sentymentem spojrzeć na fotografię ślubną, chociaż to nie ta klasa co w obecnych czasch.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015