Gdzie kupic biżuterię z labradorytem?

mała_czarna

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Hejo hejoo forowicze, wie ktorys bądź ktoras z was gdzie ja mogłabym dostac w sensie w jakim sklepie internetowym czy czyms tego typu bizuterie labradoryt nie wiem czy wiecie czy nie ale, jest to bizuteria z kamienia szlacheckiego, który pomaga w tworczowsci i samo rozwoju zarówno zawodowym jak i tym osobisty, a ja jako aktorka teatralna i operowa potrzebuje dużej dozy inspiracji, motywacji i roznego rodzaju wsparcia, a wiec może się ktos z was orientuje w tym temacie, bardzo bym była wdzieczna za wszelkie sugestie i porady.

melonowa

Użytkownik

#2017-10-11 00:32:16 
Dzien dobry kochana, ja ze swojego doświadczenia znam roznego rodzaju kamienie i wierze w ich zbawienne moce i tak dalej mam oczywiście na mysli pozytywny wpływ tego typu kamieni na nas i nasze zycie, a konkretnie na, to jak rozwijac i kształtować się będzie nasza kariera i zycie osobiste tak jak już wspomniałaś także. Mam pokazna kolekcje biżuterii z labradorytem z tego sklepu: https://myness.pl/pl/c/Labradoryt/2178412 i jestem bardzo zadowolona z jakości sprzedawanych przez nich biżuterii.

mała_czarna

Użytkownik

#2017-10-11 01:06:43 
Wielkie dzieki, wlasnie zamówiłam.

melonowa

Użytkownik

#2017-10-11 04:02:32 
Proszę bardzo, to super w takim razie J

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-10-11 05:00:03 
Hej dziewczyno, a wiesz może czy mogłabym dostac w tym sklepie w, którym ty kupowałaś swoja bizuterie również bransoletke z kamieniem słonecznym, bo mam ogromne problemy z moim uzębieniem niestety tzn. bole zębów i tego typu rzeczy oczywiście chodze do dentysty i lecze to, ale chciałabym to jakas jeszcze wzmocnic, a musze się przyznac, ze wierze w te wszystkie kamienie itp.

melonowa

Użytkownik

#2017-10-11 07:38:34 
Tak oni maja bizuterie z wieloma roznymi kamieniami szlachetnymi i przed chwila sprawdziłam i maja tam bransoletkę z kamieniem słonecznym już ci wklejam linka to sobie wybierzesz, która podoba ci się najbardziej: https://myness.pl/pl/c/Kamien-sloneczny/2178407 rozumiem zeby, to chyba najgorsze co się może człowiekowi przytrafic jak bola, zgrzytaja itp. Mam nadzieje, ze leczenie wraz z pomocom tego kamienia ci POM oga, powodzenia.

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-10-11 09:14:59 
Bardzooo Tobie dziekuje kochana moja, sama mam taka nadzieje L

melonowa

Użytkownik

#2017-10-11 10:38:20 
Na pewno tak będzie nie przejmuj się J
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015