Gdzie kupię modlitewnik dla młodzieży?

turbo_aiur

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Od kilkunastu dni próbuję znaleźć, głównie w księgarniach tematycznych modlitewnik dla młodzieży, który będę mógł zabierać w długie podróże bez obaw, że zajmie on dużo miejsca. Oczywiście są dostępne takie ogólne modlitewniki, ale mi bardziej chodzi o coś takiego konkretnego, skierowanego do młodych ludzi i często przez nich tworzonych. Wtedy ta modlitwa jest inna, może wiecie, gdzie taki modlitewnik można kupić?

sniper91

Użytkownik

#2017-09-05 01:47:15 
Całkowicie Cię rozumiem, tym bardziej, że też lubię od czasu do czasu usiąść i się pomodlić. Generalnie lepiej robić to w formie modlitwy, która jest zrozumiała dla nas od początku do końca, a nie zawsze tak jest, jeśli ich treść została stworzona z ogólnego punktu widzenia.

lipnafaza

Użytkownik

#2017-09-05 02:38:51 
Ja odkryłam supe wydawnictwo w ostatnim czasie i to zupełnie przez przypadek. Specjalizują się właśnie w tego typu publikacjach, więc na pewno znajdziesz to czego szukasz. Zajrzyj sobie chociażby tutaj http://wydawnictwojut.pl/tag-produktu/modlitewnik-dla-mlodziezy/ i masz już kilka propozycji. Taki modlitewnik dla młodzieży do bardzo przydatna rzecz :)))

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-09-05 04:01:32 
No pewnie, że przydatna :))) Ale tak jak wspominałem powinna być bardzo poręczna, więc ani zbyt gruba, ani zbyt cienka, po prostu powinna wejść do plecaka i już. Dzięki za ten namiar, bo to jest właśnie to czego szukałem od dawna.

lipnafaza

Użytkownik

#2017-09-05 05:05:26 
Cieszę się, że mogłam pomóc :)))

melonowa

Użytkownik

#2017-09-05 06:02:52 
W końcu ktoś zrozumiał potrzeby młodych ludzi, bo nie ma co ukrywać, że młody człowiek modli się nieco inaczej od dorosłych. A i pewnie pakiet spraw, o które człowiek się modli znacząco się różni od tych, które dotykaują dorosłych ludzi. To była nisza, która w ten spoób została zapełniona i mam nadzieję, że coraz więcej takich pozycji będzie się pojawiało.

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-09-05 07:22:40 
Ja kupiłam sobie ostatnio modlitewnik zupełnie przypadkowo i też przypadkowo zaczęłam go najpierw czytać z ciekawości. Po jakimś czasie tak mnie wciągnęło, że teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia :)))

bezzałogowy

Użytkownik

#2017-09-05 09:55:44 
We wspomnianym wydawnictwie można znaleźć wiele takich perełek, których w normalnej księgarni na pewno nie znajdziesz...

hans_kloss

Użytkownik

#2017-09-05 10:47:17 
Zgadzam się z Tobą, a to przecież pozycja książkowa jak każda inna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015