Precyzyjne i niedrogie badanie słuchu w Bydgoszczy

turbo_aiur

Użytkownik

Posty: 67

Skąd: Wałbrzych

#2015-01-12 10:06:46 
Od pewnego czasu zauważam dziwne problemy ze słuchem bo niekiedy nie rozumiem co ktoś do mnie mówi nawet bardzo blisko. Nie jest to wynikiem rozkojarzenia po prostu słyszę jeden wielki niezrozumiały szum. Czasami przed zaśnięciem słyszę ciągłe szumy ale już innego rodzaju. Widzę że problem się nasila więc byłbym wdzięczny za polecenie dobrego lekarza wykonującego badania w Bydgoszczy. Dziękuję i pozdrawiam.

melonowa

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Krasnystaw

#2017-08-24 05:12:39 
Szumy to normalna sprawa, większość z nas je słyszy. Nie ma powodów do paniki, trzeba bacznie obserwować stan zdrowia i w razie poważniejszych zmian interweniować.

mała_czarna

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Mostowo

#2017-08-24 07:52:48 
Skoro kolega pisze na forum to znaczy że nie ma na co czekać i przydałoby się zrobić profesjonalne badanie słuchu Bydgoszcz ma bardzo dobry gabinet do któego warto się przejść w takiej sytuacji: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/badanie-sluchu.html. Poczytaj sobie najpierw na czym takie badanie polega, przygotuj się i bądź dobrej myśli bo może okazać się że nic się złego nie dzieje, a równie dobrze problem może być poważny. Pozdrawiam.

meski_typ

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Warszawa

#2017-08-24 08:25:40 
Zbadać się trzeba bo nigdy nie wiadomo co się w organizmie dzieje. Problemy ze słuchem są trudne do wychwycenia bo ucho szybko przyzwyczaja się do szumów, albo mniejszej czułości i początkowo nawet nie zauważamy że coś się złego dzieje. Trzeba się badać i unikać przeciążania głośną muzyką czy przebywaniem w głośnych miejscach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015