Szukam sklepu z meblami gdzie są alternatywne style. Znacie taki?

lipnafaza

Użytkownik

#2015-06-16 11:10:24 
Chciała kupić nowe meble do domu. W praktycznie każdym sklepie ciągle jest trend na lakierowane fronty i kwadratowe kształty. Może wy znacie coś w alternatywnym stylu? Może kolonialny albo grecki? Jak macie namiary na jakieś sklepy to będę bardzo wdzięczna.

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-08-18 00:50:44 
Możesz sobie sprawdzić stronę mebleramadan.pl. Na tej stronie znajdziesz właśnie meble w stylu kolonialnym i masz tam praktycznie wszystko, od stołów i szaf po meble do biura i dla gastronomii. Sklep sprawdzony bo sam zamawiałem tam już sporo rzeczy.

lipnafaza

Użytkownik

#2017-08-18 02:36:57 
I jak ci się te meble sprawują? Zastanawiałam się nad nowym stołem właśnie w stylu indyjskim i tu moje pytanie, czy będzie on tak samo trwały jak np. stół dębowy?

melonowa

Użytkownik

#2017-08-18 04:24:02 
I jedne i drugie są robione z litego drewna więc wydaje mi się że będzie to podobna trwałość. Kilka lat temu kupiłam stół zrobiony z mangowca indyjskiego i po tym czasie wygląda jak by wczoraj wyjechał ze sklepu. Do tego jest bardzo łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

sniper91

Użytkownik

#2017-08-18 05:51:01 
Znajomy jest zafascynowany stylem kolonialnym i ma w domu sporo takich rzeczy. Jak interesuje cię sprawdzony sklep z meblami w takim stylu to koniecznie zajrzyj na stronę internetową http://mebleramadan.pl/about_us. Firma ma jedną z bardziej bogatych ofert na te meble u nas w kraju ;)

bezzałogowy

Użytkownik

#2017-08-18 06:43:49 
Dokładnie, sam postanowiłem zrobić biuro w takim stylu i meble biurowe również kupowałem na http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze/Meble-biurowe. Są to naprawdę trwałe rzeczy więc nawet jak za kilka lat będziesz chciała zmieniać meble to spokojnie sprzedaż je po podobnej cenie ;)

lipnafaza

Użytkownik

#2017-08-18 07:01:11 
Ja jestem raczej z tych osób które szanują rzeczy i jeżeli takie mebelki będą cały czas w dobrym stanie to po co je zmieniać. Po za tym styl w jakim są one zrobione jest bardzo klasyczny więc wydaje mi się że szybko się to nie zmieni i nie wyjdzie z mody :)

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-08-18 09:34:42 
To akurat na pewno. Meble klasyczne mają to do siebie że i za 5 i za 10 lat będą warte tyle same jeżeli będą w dobrej kondycji. Zawsze znajdzie się ktoś to będzie chciał urządzić dom w starym stylu :P Co do tego sklepu to zamówiłam u nich stół z krzesłami i jestem bardzo zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015