Jakie kremy polecacie do skóry suchej?

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Witajcie. Od dawna mam problem z bardzo suchą i podrażnioną skóra. Moje dziecko również ma taką skóre i wymaga ona szczególnej pielęgnacji. Niestety kremy nawilżające, które do tej pory stosowaliśmy, nie sprostały naszym oczekiwaniom. A Wy które kremy do skóry suchej uważacie za najbardziej godne polecenia?

mała_czarna

Użytkownik

#2016-01-18 23:29:33 
Według mnie najlepsze do skóry suchej i atopowej są kremy myjące i balsamy nawilżające z linii kosmetyków opisanych pod linkiem https://www.aptekagemini.pl/group/lipikar. Ja i moja rodzina regularnie je stosujemy i stan naszej skóry zdecydowanie się poprawił. Skóra nie swędzi, nie łuszczy się i jest gładka oraz delikatna.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-01-18 23:49:06 
Ja również polecam dermokosmetyki do ciała tej firmy. Do moich ulubionych produktów tej marki należy emulsja uzupełniająca poziom lipidów, która zapewnia skórze odbudowę, odżywienie oraz ochronę przed przesuszeniem. Głownymi składnikami tej emulsji są: masło shea, gliceryna oraz parafina.

Marlenka

Użytkownik

#2016-01-19 02:44:57 
Aha, a więc skład wydaje się bardzo dobry. Mam nadzieję, że w przypadku moim i mojego syna kosmetyki tej marki dobrze zadziałają i nie będziemy już narzekać na uczucie ściągnięcia skóry i swędzenie. A gdzie najlepiej kupić te dermokosmetyki?

mała_czarna

Użytkownik

#2016-01-19 05:13:04 
Z tego co wiem, są one dostępne w dobrych aptekach, takich jak apteka Gemini. Ja zwykle zamawiam je w tej aptece internetowej i otrzymuję kosmetyki przeważnie już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Często zamawiam też inne produkty, np. suplementy diety, które są tam dostępne w konkurencyjnych cenach.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-01-19 06:26:18 
Ja czasem też korzystam z oferty tej apteki online. Podoba mi się to, ze można tam dostać wiele produktów dla małych dzieci, jak np. sprawdzoną maść przeciw odparzeniom pieluszkowym, która została szczegółowo opisana pod linkiem https://www.aptekagemini.pl/bepanthen-baby-masc-ochronna-100g.html. Też jestem zadowolona z jakości obsługi w tej aptece.

Marlenka

Użytkownik

#2016-01-19 09:25:00 
Aha, je jeszcze nigdy nie składałam zamówienia w tej aptece, ale teraz najprawdopodobniej zamówię tam zestaw polecanych przez Was dermokosmetyków.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015