Ładna sala na wesele w Zawoi – czy ktoś się orientuje?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
Chcemy mieć wesele w innej oprawie niż to zwykle bywa. Coś bardziej swojsko, może nawet trochę ludowo. Mieszkamy w Krakowie, słyszeliśmy że bardzo dobrą lokalizacją dla wesel jest miejscowość Zawoja. Na zdjęciach wygląda to pięknie ale czy jest tam jakaś godna uwagi sala weselna?

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-07-20 02:23:19 
Zdecydowanie jest a konkretnie to ta: http://www.styrnol.pl/wesela/. Moja siostra miała tam wesele organizowane więc mam dość konkretną opinię w tym temacie. Jeśli ma być to naprawdę stylowa sala na wesele Zawoja na pewno nie ma nic o porównywalnym poziomie. Wydaje mi się że w ostatnim czasie cały pensjonat jeszcze bardziej się rozwinął. Mają znakomitą kuchnię, więc o menu weselne również nie trzeba się martwić.

grubson

Użytkownik

#2017-07-20 03:24:31 
Interesujące, ja nie myślałem żeby z przyjęciem weselnym oddalać się aż tak bardzo od miasta ale jak się tak zastanowić to pomysł nie jest zły.

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-07-20 06:24:03 
Dla mnie takie wiejskie wesela są ekstra. Byłem na kilku. A jak sala jest ok i kuchnia smaczna to w ogóle nie się do czego przyczepić.

meski_typ

Użytkownik

#2017-07-20 08:20:23 
Jeszcze do kompletu jest niezbędna fajna kapela ale jak na moje oko to w Małopolsce z tym nigdy specjalnych problemów nie było.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015