Poszukuję dobrego gabinetu psychologicznego w Warszawie.

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Witam wszystkich. Otóż jestem osobą, która ma wiele problemów natury psychicznej. Generalnie… nie jestem pewien siebie. Często jak jestem w różnych sytuacjach, gdzie jest sporo osób wkoło, to czuję się… chyba najłatwiej to nazwać po prostu strachem. Brakuje mi pewności siebie, w pracy też nie potrafię się postawić, jeśli ktoś mi „dopieprza”, albo jak każą mi pracować ponad to, co powinienem.. Dlatego też chciałbym po prostu znaleźć pomoc. Zależy mi na jakimś dobrym psychologu i mam nadzieję, że ktoś z Was będzie mi potrafił podać jakieś dobre namiary.

grubson

Użytkownik

#2017-07-18 02:47:06 
Słuchaj, ziomuś, znajdź sobie po prostu jakieś hobby… nie wiem, nawet znaczki zacznij zbierać, wtedy od razu Ci się trochę pozmienia w głowie, bo na czymś tam będziesz się znać, gdzieś będziesz mógł się odnaleźć, a jak człowiek odnajduje swoje miejsce w świecie, to inne rzeczy mu łatwiej przychodzą.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-07-18 04:01:08 
Szczerze? Znam wiele osób, które mają pasje i hobby, a które mają takie problemy ze swoją pewnością siebie, ze powinny leżeć regularnie na kozetce u psychologa. Ale nikt się nie przyzna, bo pójście do psychologa to jest w ogóle wstyd dla ludzi… zupełnie nie rozumiem dlaczego.

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-07-18 04:54:39 
Bo to tak się głupio ludziom kojarzy, że jak idzie do psychologa, to jest chory psychicznie, jakby to w ogóle było coś zego, że ktoś sobie z czymś nie radzi..

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-07-18 07:34:58 
No tak… generalnie bierze się takich ludzi za słabszych i często zamiast im pomagać, to się ich pogrąża.

pilar

Użytkownik

#2017-07-18 07:51:39 
Fajnie, że sobie rozmawiacie, ale ja wciąż nie wiem, gdzie warto iść do psychologa.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-07-18 08:54:14 
Przepraszam, ale kolega pod Tobą tak mnie rozeźlił, że aż się zapomniałam. Oczywiście, jest dobry gabinet psychologiczny w Warszawie. Więcej informacji o nim możesz znaleźć pod adresem: https://magnoliapsycholog.pl/. Pod tym adresem możesz zobaczyć, czym się zajmują w tym gabinecie.

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-07-18 10:14:48 
Ja osobiście mogę polecić wizytę u tej psycholog. Generalnie miałem problem z różnymi stanami emocjonalnymi. Zacząłem więc, z pomocą rodziny szukać psychologa, który leczy w Warszawie zaburzenia osobowości. Trafiłem wówczas pod ten adres https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/leczenie-zaburzenia-osobowosci/. W sumie z marszu udałem się na wizytę u pani psycholog. Już pierwsza rozmowa mi bardzo dużo dała, a z każdą kolejna było tylko lepiej.

pilar

Użytkownik

#2017-07-18 13:13:15 
Świetnie, dziękuję Wam za namiary. Mam nadzieję, że i mi pomoże.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015