Czy znacie jakiegoś dobrego dietetyka w Poznaniu na Ratajach?

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Mam mega problem :( jestem alergikiem i powiem szczerze, że chyba niewiele jest rzeczy na które NIE jestem uczulony. Przekonałem się o tym ostatnio, jak byłem u alergologa i robiłem na nowo testy alergiczne. Wyszło na to, że mam mnóstwo alergenów rodzaju pokarmowego. Nie mogę podobno jeść ani malin, ani rzeczy mącznych… ogólnie czuję się załamany, bo pozostaje mi chyba tylko jedzenei piachu. Sam pan alergolog polecił mi, żebym w takim wypadku poszukał jakiegoś dobrego dietetyka. Znacie na Ratajach takiego?

grubson

Użytkownik

#2017-07-13 00:32:34 
Z doświadczenia wiem, że im bardziej eksponujesz się na alergeny, tym bardziej się na nie uodparniasz. Ja na przykład miałem niby, że na kota jestem uczulony… mam 3 koty i ani kichania, ani wysypek, ani łzawienia :) Organizm najzwyczajniej się musi przyzwyczaić.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-07-13 02:48:37 
Bzdury gadasz… jeśli ktoś jest uczulony dajmy na to na orzechy i je zje, to może na przykład spuchnąć. Powiedz to takiej osobie, żeby się „eksponowała na alergeny”. Ale rzeczywiście, dietetyk to w sumie bardzo dobra opcja. Sama byłam u jednego, bo nie toleruję glutenu, to dobrał mi tak zaskakująco dobry jadłospis, że sama aż jestem zdziwiona :)

pilar

Użytkownik

#2017-07-13 05:18:26 
O to masz może kontakt do niego?

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-07-13 07:26:48 
Przykro mi, to nie było w Poznaniu :(

hans_kloss

Użytkownik

#2017-07-13 09:51:13 
Ale bez obaw :) Bo w Poznaniu do Ratajów dietetyk może do Ciebie dojechać. Mma na myśli panią dietetyk, którą możesz znaleźć pod adresem: http://dietetyczna-rownowaga.pl/. I tak, dobrze czytasz. Dojeżdża ona pod wskazany adres zarówno na Ratajach, jak i na Wildzie. Możesz zadzwonić, albo umówić się przez tę stronę, co Ci ją podesłałem.

pilar

Użytkownik

#2017-07-13 11:10:07 
Dojeżdżający dietetyk? To zupełna nowość…

hans_kloss

Użytkownik

#2017-07-13 13:14:16 
Wiesz, oni też sobie zdają sprawę, że ludzie żyją coraz intensywniej i nie mają na wiele rzeczy czasu. A że może szybko i łatwo dojechać do swoich klientów, to oferuje taką możliwość.

pilar

Użytkownik

#2017-07-13 13:36:01 
A miałeś z nią do czynienia?

hans_kloss

Użytkownik

#2017-07-13 14:19:48 
Czy miałem… ona mi życie kulinarne uratowała :) Jestem po zapaleniu trzustki, ostrym. Przez długi czas męczyłem się jedząc chleb z odrobinką masła i plasterkiem szynki z indyka. Ona pokazała mi, jak mogę urozmaicić swoje menu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015