Wynajem koparek w Gliwicach

hans_kloss

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Jestem w trakcie budowy swojej własnej chaty. Szukam jakiejś dobrej firmy w Gliwicach, która wynajmuje koparki. Przede wszystkim zależy mi na wysokim poziomie, bo robie „dla siebie”. To ja będę tam mieszkał wiec wolałbym by nic mi nie zepsuli i by robota była zrobiona dobrze. Nie znam się na budowie za bardzo wiec zależy mi by byli to fachowcy, którzy to mnie jak to się mówi poprowadzą za ręke, a nie ja ich

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-07-03 00:58:02 
jak się nie znasz na budowie to po co zabierales się za budowani e chaty? W takim wypadku to chyba lepiej zatrudnić fachowcow od początku do końca?

hans_kloss

Użytkownik

#2017-07-03 03:46:43 
Teoretycznie pewnie tak. W praktyce każdy robi tak na ile mu pozwala kasa. Ja staram się oszczędzić i zamiast twoich rad w tym zakresie, potrzebuje rad w zakresie wynajmu koparek, a wiec o to o co prosiłem

sniper91

Użytkownik

#2017-07-03 05:20:38 
Spoko! Jeśli chodzi o wynajem koparek Gliwice mają wiele firm. Jeśli chcesz by ci coś polecić to zajryzj na tę stronę http://www.wykopiemy.pl/. Korzystałem z nich jakiś czas temu gdy sam budowałem chatę. A właściwie rozbudowywałem ale to chyba nie ma znaczenia :) Co prawda ja robiłem to w Bytomiu ale wiem że wynajmują koparki w różnych częściach woj. śląskiego, w Gliwicach też.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-07-03 06:12:14 
Dzięki! A wszystko u ciebie z nimi było ok?

sniper91

Użytkownik

#2017-07-03 06:59:28 
Gdyby nie było to bym przecież nie polecał :) zrobili na czas i fachowo, nie potrzebowałem poprawek ani nie musiałem narzekać hehe no i ceny mają całkiem dobre jak na nasze województwo!

hans_kloss

Użytkownik

#2017-07-03 09:55:14 
Dzięki! W sumie faktycznie nie pomyślałem, że nie polecałbyś kogoś kto zepsuł ci budowę ;) przejrzałęm ich stronę i zaraz będę dzwonić
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015