Czy według was odkup odszkodowania jest sensowną opcją?

hans_kloss

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Mam za sobą wypadek nie z mojej winy, odszkodowanie oczywiście takie żeby dać jak najmniej. Generalnie sprawa zagmatwana, nie ogarniam jej. Ponoć istnieje możliwość sprzedaży zaniżonego odszkodowania zewnętrznej firmie i potem można dostać dopłatę. Co o tym myślicie?

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-06-27 02:33:04 
Wiem że są takie opcje, nie byłem póki co zmuszony korzystać. Biorąc pod uwagę że ubezpieczalnie zawsze zaniżają wypłaty dla ludzi to chyba opcja jest godna co najmniej rozważenia.

Unixowy

Użytkownik

#2017-06-27 04:45:55 
Na Twoim miejscu nie wahałbym się. Dlaczego masz być stratny na polityce towarzystwa która jest przeciwko Tobie jako klientowi?

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-06-27 06:10:43 
Opłaca się to zrobić o ile postawisz na solidną firmę odszkodowawczą: http://www.bekerpolska.pl/skup-odszkodowan/62. Ta chyba nie ma w tym momencie godnej konkurencji. Natomiast sama procedura jaką przewiduje odkup odszkodowania nie jest z punktu widzenia Kowalskiego jakoś mocno utrudniona. Zwłaszcza że specjaliści z firmy tak naprawdę robią wszystko za Ciebie – Ty masz tylko przekazać im dokumenty i potem podpisać umowę na dopłatę.

meski_typ

Użytkownik

#2017-06-27 07:47:58 
Ponoć z tymi dopłatami to fajny motyw, tym bardziej że można uwzględnić sprawę sprzed paru lat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015