Polecicie mi jakąś dobrą firmę detektywistyczną?

turbo_aiur

Użytkownik

#2015-01-12 11:06:46 
Hej, piszę w dość nietypowej sprawie, dwa miesiące temu ktoś włamał mi się do mieszkania, i zwinął większość wartościowych rzeczy. Policja przyszła, popatrzyła, porobiła zdjęcia i poszła. Niby prowadzą sprawę, ale póki co ciągle cisza, ciągle nic nie wiadomo. Trochę mnie to wkurza, bo mam pewne podejrzenia i chciałbym wziąć sprawy w swoje ręce a nie czekać bezczynnie. Polecicie mi jakąś firmę detektywistyczną, która pomoże mi w takiej sprawie??

grubson

Użytkownik

#2017-06-26 02:15:58 
No widzisz, taką mamy policję, naprawdę trzeba błagać na kolanach żeby w końcu zainteresowali się jakąś sprawą.

melonowa

Użytkownik

#2017-06-26 04:03:25 
No zgadzam się, jeśli chodzi o firmę detektywistyczną, ja jakiś czas temu zdecydowałam się na usługi agencji http://detektywrudnicki.pl/ i powiem Ci, że dali radę. Działają bardzo precyzyjnie, szybko i rzetelnie. Są bardzo skrupulatni, i bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy, w przeciwieństwie do policji są zawsze są zainteresowani sprawą, także miła odmiana.

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-06-26 04:35:47 
Oooo, to ekstra. A powiedz mi, myślisz, że oni zajmują się tego typu sprawami?? Bo ja już serio nie mam cierpliwości, nie chcę siedzieć z założonymi rękoma, bo straciłem sporo wartościowych rzeczy.

melonowa

Użytkownik

#2017-06-26 06:51:44 
Jasne, doskonale rozumiem i wcale Ci się nie dziwię. Z tego co wiem, to tak, no ale zawsze lepiej dopytać. Ale mówię, detektywi mega profesjonalni, na pewno Ci pomogą.

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-06-26 08:13:04 
Wielkie dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015