Gdzie kupię obrączki ślubne dwukolorowe?

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć, za kilka miesięcy wychodzę za mąż i już od jakiegoś czasu szukam jakiś fajnych i oryginalnych obrączek ślubnych. Szukam czegoś niestandardowego, chodziłam po salonach jubilerskich, ale nic mi się jakoś specjalnie nie spodobało. Gdzieś w necie widziałam fajne obrączki dwukolorowe np. złoto-srebrne, no ale te w salonach są beznadziejne i dość drogie. Możecie mi polecić miejsce w którym kupię jakieś ładne obrączki? Zależy mi żeby były nietuzinkowe i oryginalne. Pomóżcie, bo już brak mi słów :(

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-06-11 20:52:14 
Cześć, z tego co pamiętam to mój brat zamawiał obrączki na Goldendreams, i są naprawdę piękne, takie nietypowe.

zuza

Użytkownik

#2017-06-11 22:10:31 
No niee, te dwukolorowe obrączki są strasznie kiczowate!

lipnafaza

Użytkownik

#2017-06-11 22:42:36 
No wiesz, każdy lubi coś innego, ja mam dwukolorowe obrączki ślubne i uważam, że są przepiękne i nie mają w sobie nic z kiczu :) Też nie mogłam w salonie znaleźć nic odpowiedniego i znalazłam je dopiero w necie. Ja swoje zamówiłam na https://goldendreams.pl/Obraczki-dwukolorowe-c99 i jestem mega zadowolona. Są piękne i naprawdę oryginalne, wszystkim koleżankom się podobają. Poza tym są solidnie wykonane i masz na nie dożywotnią gwarancję.

Marlenka

Użytkownik

#2017-06-12 00:27:22 
W sumie to nie brałam pod uwagę zakupu przez internet, ale w sumie czemu nie. Martwię się tylko czy dobrze dobiorę rozmiar…

lipnafaza

Użytkownik

#2017-06-12 01:20:07 
No na luzie, zmawiasz u nich bezpłatny próbnik rozmiarów, mierzysz palce i podajesz rozmiar podczas składania zamówienia. W razie czego masz 3 miesiące na zwrot, więc spokojnie, w sumie to nawet lepsza opcja niż u jubilera:)

Marlenka

Użytkownik

#2017-06-12 02:49:05 
To suuuper, dzięki za pomoc! Powiedz mi tylko jeszcze czy oni mają w ofercie, takie obrączki matowe, bo takie najbardziej mi się podobają!

lipnafaza

Użytkownik

#2017-06-12 04:11:04 
Mają i błyszczące i matowe, są też z jakimiś zdobieniami typu brylanciki i cyrkonie itp. Naprawdę, wybór jest mega duży, bez porównania większy niż w salonach jubilerskich.

Marlenka

Użytkownik

#2017-06-12 06:04:01 
To super, bardzo dziękuję. Zaryzykuję i zamówię te obrączki! Dzięki za pomoc!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015