Zabudowa stoisk – na czym polega taka usługa?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
Czesc wszystkim, niedawno rozpoczelam prace w firmie zajmującej się sprzedażą ekologicznej zywnosci. Mój szef od razu na dzień dobry obdarowal mnie tematem w postaci przygotowania stoiska na targi, które mamy wyjechać gdzies w Polskę – nawet nie pamiętam dokladnie gdzie … Problem w tym, ze haslo zabudowa stoisk jest mi totalnie obce, a szef mowil, zebym skontaktowala się z jakas firma, która się wlasnie tego typu rzeczami zajmuje. Czy możecie mi jakos pomoc w tym temacie, na czym polega w ogole taka usluga, co z projektem itd.?

pilar

Użytkownik

#2017-06-01 03:43:23 
Spokojnie, bez paniki ;) ja pamietam czasy, kiedy jezdzilo się na rozne targi, konferencje czy imprezy i samemu budowalo stoiska, bo nie było ani firm od tego, a jak już się pojawily, to zawsze na to było szkoda moim szefom kasy. Dziś jest juz inaczej – większość przedsiebiorcow jednak wie, ze lepiej postawić na profesjonalizm i dac komus do przygotowania projekt zabudowy stoiska i powierzyć jego wykonanie niż samemu dziergać wszystko amatorsko. My np. zlecamy to takiej firmie Versus. Polecam!

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-06-01 04:03:18 
Wiem, o jakiej firmie mówisz – oni są z Poznania nie?

pilar

Użytkownik

#2017-06-01 05:21:24 
Tak, ale docierają także do innych miast. Poza zabudową stoisk na targach w Poznaniu robili nam tez stoiska w Warszawie czy Krakowie.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-06-01 06:12:23 
a możesz mi jeszcze wyjasnic na czym polega w ogole ich rola?

pilar

Użytkownik

#2017-06-01 07:11:53 
Jasne – najpierw robią Ci wizualizacje zabudowa stoiska na podstawie tego, jakie masz oczekiwaniu, co bys chciała, aby się na nim znalazło itd. Później budują takie stoisko od A do Z, podłaczaja prąd i wodę, mogą dac tez nagłośnienie, zrobić całą oprawe graficzną, dekoracje - w ogole cala aranżację i jeszcze dac ludzi, którzy będą je obsługiwać. A i jeszcze poza zabudową stoisk robią materialy reklamowe oraz oferują obsluge video i fotograficzną. Zresztą jak chcesz zobaczyć jak wygląda taka zabudowa stoisk, to wejdź sobie na ich stronę: http://versus-targi.pl/. Maja tu sporo swoich projektów.

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-06-01 09:14:24 
No robia to świetnie, my też z nimi współpracujemy już 2 rok. Bylam tez kiedyś taka zielona jak ty ;) ale teraz rzucam tylko temat, a firma działa :)

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-06-01 10:06:46 
bardzo wam dziekuje za info, warto było zagaic temat :) pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015