Ile za naprawę lodówki w serwisie chłodniczym w Krakowie?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
ile może kosztować naprawa lady chłodniczej? Interesują mnie ceny na tego typu usługi w Krakowie.

pilar

Użytkownik

#2017-06-01 00:10:25 
To zalezy co trzeba naprawić. Jesli do wymiany jest cały agregat, to czasami w ogóle nie opłaca się go naprawiać. Czasami naprawa nie jest jednak tak kosztowna. Musi przyjść fachowiec i zobaczyc, co jest do naprawy.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-06-01 00:33:40 
A ile płaci się za sprawdzenie sprzętu?

pilar

Użytkownik

#2017-06-01 03:14:13 
To też zależy, kto to robi. Jak korzystasz z usług kogoś z gazety, to zwykle jest taniej, ale jakość usługi moze być wątpliwa. Moim zdaniem lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Serwis chłodniczy w Krakowie na pewno prowadzi kilka większych firm. Tak na szybko znalazłem chociażby ten adres http://serwis-lodowek-krakow.pl/. W opisie jest, ze firma zajmuje się serwisowaniem profesjonalnych chłodziarek gastronomicznych i przemysłowych, także na pewno potrafiliby zdiagnozować ladę chłodniczą, ale ile biorą za sprawdzenie sprzętu to nie wiem.

grubson

Użytkownik

#2017-06-01 05:04:08 
Samo sprawdzenie to jakieś 50-100zł. Koszt naprawy zalezy od tego, co sie popsulo. Jak chłodziarka przestaje działać to zwykle albo doszło do rozszczelenia instalacji i uciekł czynnik chłodzący, albo posypał się agregat.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-06-01 07:08:41 
Ok, dzieki za informacje. Czyli cena taka, jak się spodziewałam. Może faktycznie spróbuje w tej firmie, o której piszesz. Jak naprawiają takie rzeczy może będzie u nich trochę taniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015