Czy firmy magazynowe zajmują się także produkcją etykiet?

hans_kloss

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Nigdzie nie znalazłem informacji, czy firmy magazynowe, które zarządzają towarem swoich klientó oferują w ramach swojej suług także pridukcje etykiet. Chciałbym zwiększyć sprzedaż, ale nie wiem jak to wszystko zorganizować, żeby sprawnie poszło, może Wy coś pomożecie?

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-05-23 00:04:49 
Ja Ci mogę napisać tyle, że wraz z usługą magazynowania możesz zamówić też etykiety. Faktycznie jest to jeden z elementów dodobrej organizacji magazynu, bo dzięki temu można czytać wszystkie paramettry towarów.

lipnafaza

Użytkownik

#2017-05-23 01:39:40 
No teraz to już mało kto ręcznie to wszystko prowadzi. Etykiety to podstawa...

hans_kloss

Użytkownik

#2017-05-23 02:56:46 
Rozumiem, że zamawiacie takie etykiety z zewnątrz, czy sami je robicie?

lipnafaza

Użytkownik

#2017-05-23 04:49:52 
Z zewnątrz się zamawia taki towar, bo sammeu to się opłaci tego produkować. Trzeba zamóić odpowiedni sprzęt i do tego jeszcze kogoś do obsługi tych etykiet. A zlecić możesz generalnie wszystko jeśli chodzi o wygląd i ilośćetykiet towarowych.

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-05-23 05:35:45 
Doskonałą ofertę etykiet można znaleźć tutaj http://multilogistyka.com/uslugi/produkcja-etykiet/. Sama produkcja etykiet idzie pełną parą i firma wykonuje takich etykiet całe mnóstwo. Etykiety są zawsze kompletne i profesjonalnie przygotowane...

bezzałogowy

Użytkownik

#2017-05-23 06:34:37 
Jestem zdania, że etykiety stanowią także część towaru. Z resztą umiescza się na różnyhc towarach, różne naklejki, żeby było wiadomo, czyj jest dany towar i ewnetualnie gdzie on ma dolecieć.

meski_typ

Użytkownik

#2017-05-23 07:31:33 
Inaczej logistyki magazynowej zorganizować się nie da. To znaczy da się zorganizować, ale będzie to niesamowicie drogie, dlatego etykiety jak na razie ni emają widocznego konkurenta :))) Dobrze zrobiona etykieta wiele mówi o producencie, który towar wysyła.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-05-23 08:42:50 
Przy małych i detalicznych operacjach wydaje mi się, że nie są potrzebne naklejki, ale jeśli już mówimy o jakiś konkretnych ilościach, to nawet nie ma się nad czym zastnawiać, tyulko trzeba nawiązać współpracę z odpowiednią firmą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015