Nauka tańca dla dzieci we Wrocławiu w dobrej cenie?

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Hej wszystkim. Szukam we Wrocławiu jakiejś dobrej szkoły tańca i przede wszystkim nie drogiej. Moja córka wymyśliła sobie że chciała by się zapisać na taniec ale z racji tego ze wychowuje ja samotnie to liczę się z każdym groszem. Znacie może jakąś szkołę gdzie nie zdzierają z ludzi pieniędzy?

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-05-12 03:50:31 
Jeżeli szukasz czegoś taniego to na twoim miejscu sprawdziła bym jakieś portale ogłoszeń. Czasem widzę jak wrzucają tam ogłoszenia o zajęciach grupowych dla dzieci. Jest to dużo mniejszy koszt niż w przypadku zwykłej szkoły.

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-05-12 05:06:09 
Jak szukasz nauki tańca dla dzieci we Wrocławiu w cenie na twoją kieszeń to sprawdź stronę http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/cennik/. Powiem ci tak, nie wiem na jaką kwotę jesteś w stanie sobie pozwolić ale tutaj na pewno cena będzie dużo niższa a zajęcia są na najwyższym poziomie ;) Naprawdę warto się tym zainteresować.

pilar

Użytkownik

#2017-05-12 05:19:47 
Sam nie specjalnie orientuję się ile takie coś może kosztować, ale z tego co zdążyłem zauważyć to wszystko zależy od ilości godzin w tygodniu i częstotliwości. Nie mam serca odmówić córce więc w najgorszym wypadku postaram się wyczarować kilka groszy więcej na te zajęcia ;)

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-05-12 07:56:13 
Jeżeli chcesz to porównaj sobie pierwszy lepszy cennik z tym co ci wysłałam. Nie twierdzę że nie da się znaleźć nic lepszego ale ta szkoła ma bardzo dobrą renomę i nawet jak byś zapytał rodziców to każdy potwierdzi, że dzieciaki są zadowolone i bardzo szybko się uczą ;)

grubson

Użytkownik

#2017-05-12 10:52:26 
Wysyłam ci jeszcze jedno miejsce gdzie możesz się udać. Chodzi tam mój syn tylko że zajęcia są dla dzieci do lat 12. Nie napisałeś ile córka ma lat więc wysyłam w ciemno, może akurat trafię :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015