Warsztaty kreatywne dla dzieci – co o nich sądzicie?

mała_czarna

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Chciałam zapytać o Wasze zdanie na temat warsztatrów kreatywnych dla dzieci, które organizuje się zarówno w przedszkolach, szkołach i w trakcie imprez masowych. Jak myslicie dzieci coś z tego wynoszą?

zuza

Użytkownik

#2017-05-08 01:03:40 
No oczywiście, że tak...Ja między innymi dowiedziałam się czym tak naprawdę interesuje się mój syn. Zainteresowało go malarastwo, oczywiście w sensie dziecięcym jak na razie, ale wcześniej nie miał u sibie odpowiedniego sprzętu i nie wiedział, ze można tworzyć nie tylko pędzelkiem i farbkami wodnymi czy plakatowymi...

Unixowy

Użytkownik

#2017-05-08 01:39:50 
Zgadzam się, właśnie wtedy dzieci poznają świat i buduja swoje zainteresowania. Kiedyś trzeba było o to walczyć samodzielnie, a dzisiaj...

mała_czarna

Użytkownik

#2017-05-08 04:10:50 
No z tym, że mają wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki to na pewno się zgodzę :))) A czy według Was ten kto organizuje takie warsztaty ma znaczenie w sensie jakosci, czy obowiązuje jakiś kanon według którego wszyscy organizują takie warsztaty.

Marlenka

Użytkownik

#2017-05-08 05:38:02 
Kanon jako taki oczywiście obowiązuje, ale z tego co wiem, to najlepsz firmy biorą całą odpowiedzialność za stworzenie takiego programu na siebie i jest to ich autorski pomysł na zabawę dla dzieci...

bezzałogowy

Użytkownik

#2017-05-08 08:07:34 
Jeśli chcesz wybrać najlepsze warsztaty kreatywne dla dzieci to zajrzyj tutaj http://www.warsztatykreatywnaedukacja.pl/warsztaty/ i już będziesz wiedziała jak to wyglada. Wystarczy spojrzeć na listę placówek, które już korzystały z tych usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015