Szukam dobrej poradni psychologicznej w Warszawie – gdzie warto się zgłosić?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 13:19:00 
Szukam namiarów na dobrego psychoterapeute, kogoś, kto zajmuje się młodymi osobami. Jesli moglibyście kogoś polecic, to prosze o informacje.

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-04-14 01:34:56 
A konkretnie szukasz pomocy w jakiej sprawie? Bo wiesz, psychoterapeuci specjalizują się w różnych dziedzinach i żeby kogoś konkretnego polecić musiałabym wiedzieć nieco więcej.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-04-14 03:10:56 
Konkretnie chodzi o moją siostre, która kompletnie rozsypała się po zerwaniu z chłopakiem. Nie wiem do konca, co między nimi zaszło, bo zamknęła się zupełnie i nie chce ze mna rozmawiac na ten temat, gdy wczesniej rozmawiałyśmy praktycznie o wszystkim. Ona ma dopiero dziwetnascie lat, ale wiem ze stalo sie cos naprawde zlego bo zmienila sie nie do poznania. Dlatego moje pytanie o psychoterapeute. Jesli ze mna nie chce rozmawiac, bo się czegoś obawia albo wstydzi, to moze chociaz zechce porozawiac ze specjalista.

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-04-14 05:52:58 
Widocznie dziewczyna złapała doła, każdemu może się zdarzyć. Daj jej chwilę, niech na nabranie dystansu do całej sprawy. Gdyby każda po rozstaniu z chłopakiem musiała iść do psychoterapeuty, to by był najpopularniejszy zawód w Polsce:)

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-04-14 07:25:44 
Ja jednak bym tego nie lekceważyła, tym bardziej że jak sama mówisz, całkowicie zmieniła swoje zachowanie. Nie chciałabym nikogo konkretnego polecać, ale możesz sprawdzić sobie ten adres http://psychiatrzy.pl/poradnia-psychiatryczna/. To st dosyć znana poradnia psychologiczna Warszawa to chyba największy rynek dla tego typu usług w Polsce, także na pewno znajdziesz kogoś, kto będzie potrafił pomóc siostrę, tylko musisz ją jeszcze namówić na takie spotkanie.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-04-14 08:32:35 
No tego troszke się boje, ze ona nie bedzie chciała skorzystac takiej pomocy. Mi sie wydaje, że ona wpadła w depresje, a wiem że to jest choroba i można ją leczyc.

melonowa

Użytkownik

#2017-04-14 09:20:41 
Pierwsza sprawa, dobrze że siostra ma Ciebie i dobrze, że się o nią troszczysz. Druga sprawa, spróbuj delikatnie zachęcić siostrę do wizyty u psychiatry lub psychoterapeuty, podsuń jej adres jakiegoś ośrodka, może być nawet ten ośrodek psychiatrzy.pl. Ważne, żeby z kimś porozmawiała, bo faktycznie może mieć depresję.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-04-14 10:54:54 
Dzieki wam za wsparcie. Umówie siostre na wizyte, zobaczymy jak będzie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015