Problemy z instalacja gazowa – do kogo się zgłosić?

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Witam, poszukuje pomocy z problemami z instalacja gazowa… Możecie mi polecicie kogoś sprawdzonego i naprawdę dobrego? Nie szukam oczywiście cudotwórcy ale jakiegoś profesjonalisty to już jak najbardziej. Zależy mi na fachowych usługach, żeby człowiek znał się na rzeczy i potrafił znaleźć źródło problemu w miarę szybko i bezproblemowo. Żeby tez nie był jakiś nawiedzony i żeby nie kazał mi wymieniać wszystkiego co tylko się da bylebym wydał jak najwięcej na to wszystko. No i cena tez niech będzie przystępna. Wiadomo, nie chce nic za darmo, nie szukam jak najtańszej oferty, ale czasami to ludzie cenią się niewiadoma za co…

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-04-07 00:58:05 
No jak specjalistów brakuje to ludzie się cenią. Teraz to nikt się nie chce szkolić na fachowca z jakiejś porządnej branży tylko każdy wygodny i za biurko chce iść, a nie porządna prace mieć, żeby się tylko nie ubrudzić czy coś…

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-04-07 03:30:48 
Myślę koleżanko, że nie do końca masz racje ;) są jeszcze na tym świecie fachowcy, którzy maja sensowna ofertę za sensowne pieniądze, taka właśnie znaleźć idzie tutaj: darbud.org/nasza-oferta. To naprawdę świetni fachowcy znający się na instalacjach gazowych, załatwiają problemy od ręki i szybko naprawiają usterki i w dodatku za niewygórowane ceny. Bardzo polecam, u mnie uporali się z usterka instalacji w trymiga.

pilar

Użytkownik

#2017-04-07 05:12:20 
Bardzo dziękuje za polecenie. A powiedz mi jeszcze proszę czy oni pod Warszawę też dojeżdżają?

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-04-07 06:07:29 
Tu maja jakaś mapkę, niech pan sobie zerknie czy cię to obejmuje: http://darbud.org/mapa-witryny/78-bemowo/1066-instalacja-co-bemowo, a jak nie to nie wiem. Myślę że najlepiej będzie po prostu z nimi skontaktować i dowiedzieć się jak się sprawy maja, bo to naprawdę fajna firma i raczej da się dogadać. No i naprawdę warto się dogadać bo maja świetne usługi na wysokim poziomie.

pilar

Użytkownik

#2017-04-07 07:09:40 
Hmmm, to chyba nie żadna mapa, ale i tak dzięki za pomoc, znalazłem już sobie tę informację :P

ludwikaIX

Użytkownik

#2017-04-07 09:21:46 
A no widzisz, zły link wkleiłam, to akurat to, czego ja dla siebie szukam, więc wybacz :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015