Gdzie kupię tanio matę magnetyczną na lodówkę?

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć! Jesteśmy w trakcie remontu naszej kuchni, bo najzwyczajniej już trzeba było zmienić jej wystrój. Oczywiście do lamusa idą wszystkie sprzęty. Pojawił się jednak jeden problem. Lodówka, która nam się podoba pod względem parametrów i ceny nijak nie pasuje do reszty kuchni :/ Innej nie chcemy, bo i tak mamy mocno nadszarpnięty budżet już, a ta w swojej klasie jest najlepsza. Zresztą mamy zaufanie do tego producenta. Dlatego pomyśleliśmy o jakichś tanich matach na lodówkę. Wiecie, gdzie takie dostanę?

grubson

Użytkownik

#2017-03-28 20:54:18 
A poco mata? Nie lepiej już jest zrobić taką pod zabudowę? Wtedy na bank wpasujecie ją do swojej kuchni.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-03-28 21:05:36 
Z jednej strony racja, z drugiej zwróc uwagę, że kolega napisał, że mają nadwerężony budżet, więc trochę słabo z tą zabudową… Ja na Waszym miejscu poszukałbym jakichś kompromisów i po prostu dobrał lodówkę w podobnej cenie, która będzie pasowała do całości.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-03-28 22:10:15 
Panowie, ale dlaczego? Kolega w sumie ma doskonały pomysł z tymi matami magnetycznymi. Kwestia tylko tego, czego oczekuje po takiej macie, tj czy to jakiś kolor, czy może wzór?

pilar

Użytkownik

#2017-03-28 22:20:23 
W gruncie rzeczy to mógłby być jakiś gradient, ale z drugiej strony może rzeczywiście jakiś wzór? Myślę, że coś w odcieniach brązu, może z ziarnami kawy, albo korą cynamonową? Moja małżonka też tak uważa, że to najlepiej by pasowało do kuchni.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-03-29 00:56:06 
Mhm, no to widzisz, tu już można coś pokombinować. W takim razie polecam, byś ajrzał tu: http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. Dostaniesz tu prawdopodobnie najtańsze maty magnetyczne na lodówkę, które mają różne wzory. Widziałam tam jakieś motywy kawowe, więc bez problemu coś sobie dopasujecie do całości :)

pilar

Użytkownik

#2017-03-29 03:36:26 
A jak z realizacją zamówienia w tym sklepie? Chcielibyśmy względnie jak najszybciej, bo mamy już zaplanowaną parapetówkę i chcemy, by wszystko było zapięte na ostatni guzik :)

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-03-29 05:33:54 
Bez najmniejszego problemu :) Naklejkomania praktycznie od ręki wykonuje takie zlecenia. Musisz tylko wybrać sobie konkretny wzór i zamówić. Co do jakości nie musisz się obawiać. Moja znajoma ma taką matę na lodówce i prezentuje się bardzo dobrze. Ja sama zamawiałam od nich naklejki na ścianę i też są eleganckie.

pilar

Użytkownik

#2017-03-29 06:34:58 
W takim razie bardzo dziękuję za polecenie i pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015