Czy są w Szczecinie nowe mieszkania na sprzedaż o podwyższonym standardzie?

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Nie lubię trzymać pieniędzy w skarpecie, bo to ani przyjemne, bezpieczne i logiczne. Lubię za to inwestować z głową, tak aby nie stracić kapitału. W ostatnim czasie zauważyłem dość duży ruch w nieruchomościach, dlatego tutaj chciałbym trochę zainwestować. Interesują mnie nowe domy w Szczecinie, najlepiej o podwyższonym standardzie. Dostępne są takie niruchomości od ręki?

grubson

Użytkownik

#2017-03-21 22:18:34 
Widzę, że też śledzisz potrzeby w naszym społeczeństwie. Wydaje mi się, że ostatnio się mocno poprawiło jeśli chodzi o zamożność ludzi w Polsce, bo coraz droższych mieszkań ludzie szukają. Z jednej strony im się nie dziwie, bo przecież fajnie pomieszkać w czymś lepszym od mieszkania w bloku, ale z drugiej strony Polacy zawsze byli narodem oszczędnym.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-03-22 00:40:04 
Zmiany, zmiany, zmiany...Może pomoc rządowa na dzieci tak to wszystko zmieniła :)))) A tak na poważnie, to po prostu ludzie dostrzegają różnicę w inwestowaniu i wiedzą, że jest inwestycja na lata. Jeśli chodzi o oferty sprzedazowe, to spokojnie znajdziesz takie tylko poszukaj dobrego pośrednika sprzedazy nieruchomości...

pilar

Użytkownik

#2017-03-22 01:17:05 
No właśnie o takiej agencji myslałem, macie może jakieś pewne namiary na sprzedawców, bo z nimi to nigdy nie wiaomo.

grubson

Użytkownik

#2017-03-22 04:06:15 
Są na rynku i tacy, którym można zaufać i do tej grupy z pewnością należy ta agencja http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html, którą wybrało już mnósto klientów. Szeroka oferta domów i mieszkań pozwala wybierać, a nie decydować się na byle co. Sprzedaż nowych mieszkań w Szczecinie dzięki nim na pewno wzrosła.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-03-22 06:39:05 
Jak mają dobrą ofertę to nie ma się co dziwić :))) Przeglądałem ostatnio oferty tych mieszkań i niektóre z domów są fantastyczne. Myślę, że jako inwestycja długofalowa to jak najbardziej się sprawdzi.

pilar

Użytkownik

#2017-03-22 09:23:44 
Dzięki za info, przeymierzam się do kupna, ale jeszcze nie zdecydowałem, czy to będzie dom, czy jakiś szeregowiec. Myślę, że po spotkaniu ze sprzedawcą będę wiedział więcej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015