Noclegi na Kaszubach

melonowa

Użytkownik

#2015-06-16 11:15:03 
Cześć :) Szukam fajnych noclegów na Kaszubach. Chcielibyśmy poczuć trochę swojskiego klimatu, może agroturystyka?

ronaldoVII

Użytkownik

#2017-03-07 00:46:14 
Witaj, my jedziemy za miesiąc do agroturystyki. Żona wyszukała w internecie i bardzo nam się spodobało to miejsce. Ciekawe jak będzie w realu, bo zdjęcia i opis zrobił na nas ogromne wrażenie.

melonowa

Użytkownik

#2017-03-07 01:41:05 
A to jest taki pensjonat czy agroturystyka z prawdziwego zdarzenia, że mieszka się z gospodarzami, zajada posiłki przez nich przygotowane i słucha ciekawostek dotyczących regionu?

ronaldoVII

Użytkownik

#2017-03-07 02:09:50 
My akurat w miejscowości Koziołkowo skorzystaliśmy z oferty zamieszkania w chacie kaszubskiej, także będzie mega swojsko :) Jeżeli chodzi o posiłki to można tam zamówić i to są właśnie ich potrawy… albo możesz jeszcze wynająć domki holenderskie czy też jak chcesz więcej natury, to camping :P

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-03-07 03:17:56 
Jestem zainteresowana również, czy masz jakieś namiary na tę agroturystykę?

ronaldoVII

Użytkownik

#2017-03-07 03:58:19 
Był w tych okolicach kiedyś mój brat i mówi, że region w którym znajduje się ta agroturystyka jest po prostu przepiękny, szczególnie dla miłośników natury i zieleni. Wszędzie lasy, świeże powietrze. Wiem, że znajduje się tam jezioro, także kolejna atrakcja. Tutaj możesz poczytać coś więcej na ten temat http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/agroturystyka/, my nie byliśmy, dopiero jedziemy, ale tak nas urzekło to miejsce, że mógłbym powiedzieć – polecam!

melonowa

Użytkownik

#2017-03-07 06:49:11 
Bardzo mnie zainteresowałeś i chyba się tam wybierzemy!

ronaldoVII

Użytkownik

#2017-03-07 08:05:21 
Muszę powiedzieć, że nas od razu zainteresował ośrodek wypoczynkowy http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/osrodek-koziolkowo/, dlatego postanowiliśmy, że będziemy tam jeździć tak często, jak to tylko możliwe. Świetny wypoczynek, taki reset od świata ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015