Eleganckie ogrodzenie domu – gdzie znajdę ładne przęsła ogrodzeniowe?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
Dzień dobry. Postanowiliśmy z mężem zmienić ogrodzenie naszego domu, które jest zwykłą siatką, naprawdę stare i mocno już zniszczone. Teraz chcemy zamontować eleganckie ogrodzenie wykonane ze stalowych przęseł z jakimś ciekawym wzorem. Czy możecie po pierwsze zaoferować jakieś swoje porady związane z tym czym się kierować podczas wyboru? Po drugie może jesteście w stanie polecić jakąś dobrą firmę, gdzie mogę takie elementy zamówić?

pilar

Użytkownik

#2017-03-06 02:51:26 
Generalnie bardzo ważny jest materiał, z jakiego przęsło zostało wykonane, a właściwie to rodzaj stali, ale niestety trudno to ocenić jak człowiek się nie zna. Trzeba wybierać sprawdzone miejsca na zakup i tyle. Warto zwrócić uwagę na jakość spawów, czy nie są to tzw. gluty, które nie dość, że mają niewiele wspólnego z trwałością to jeszcze łatwo mogą korodować. Inna sprawa to jakość zabezpieczenia antykorozyjnego. O wszystko należy dopytać.

grubson

Użytkownik

#2017-03-06 04:10:53 
Ja nie tak dawno temu również potrzebowałem przęsło ogrodzeniowe do swojej posesji i cały zestaw postanowiłem zamówić tutaj http://sklep.metalzbyt.com.pl/312-przesla-ogrodzeniowe. Zaskoczony byłem jakością wykonania, dbałością o estetykę tych przęseł, a i ogólnie stylistyka jest bardzo ciekawa. Sklep jest profesjonalny, rozmawiałem z pracownikiem i naprawdę to widać. Przesyłka była ekspresowa, żadnych problemów z zamawianiem ogrodzenia. Przęsła są ocynkowane, lepszego zabezpieczenia przed korozją nie znajdziesz.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-03-06 05:18:26 
Pamiętaj tylko żeby nie kierować się emocjami jak już coś znajdziesz. Przęsło może wyglądać przepięknie, a okaże się, że jest wykonane z cienkich prętów i będzie do niczego. Tutaj nie może działać miłość od pierwszego wejrzenia ;) jeśli chcesz żeby ogrodzenie naprawdę długo służyło.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-03-06 06:12:05 
No widzicie, to już jest jakiś progres w moim poszukiwaniu ogrodzenia. Na pewno dokładniej przyjrzę się tej ofercie, póki co tylko tak na szybko zobaczyłam co i jak. Orientujecie się jak to wygląda pod kątem kosztów wysyłki? W sumie nie brałam pod uwagę sklepu online, ale może czemu nie spróbować.

grubson

Użytkownik

#2017-03-06 09:02:14 
To jest przesyłka paletowa, cena zależy od wagi całości, masz wszystko na stronie, ale i tak opłaca się bo mają niedrogi asortyment.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015