Szukam pracy dla opiekunki w Niemczech, gdzie powinnam się zgłosić?

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Dzień dobry :) juz nie raz słyszałam o tym, że ludzie chcąc zarobić trochę pieniążków, wyjeżdżają do Niemiec, żeby pracowac tam jako opieku. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tego typu pracy? Dobrze znam język niemiecki, skończyłam studia pielęgniarskie, pracowałam już w Polsce z osobami starszymi, predyspozycje wydaje mi się, że też ma do takiej pracy. Gdzie najlepiej szukać tego typu pracy? Czy znacie jakieś firmy pośredniczące, którym warto zaufać? Interesują mnie sprawdzone firmy, z którymi mieliście już do czynienia bądź słyszeliście o nich dobre opinie. Z góry dziękuję za waszą pomoc i odpowiedzi.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-02-13 06:07:53 
Witaj, jest taka firma, dzięki której moja mama znalazła pracę jako opiekunka osoby niepełnosprawnej w Niemczech. http://laxocare.pl/ - podsyłam link do stronki firmy, na której można znaleźć aktualne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Przy każdej ofercie znajduje się szczegółowy opis wymaganych kwalifikacji. To rzetelna i profesjonalna firma. Dobrze mieć jakieś doświadczenie w kwestii opiki nad starszymi, ale skoro skończyłaś studia pielęgniarskie, to na pewno nie będziesz miała problemu ze znalezieniem pracy :) pozdrawiam

Marlenka

Użytkownik

#2017-02-13 08:29:39 
Dziękuję. Czy ktoś jeszcze poleca tę firmę LaxoCare? Jaką formę zatrudnienia proponuje ta firma? I jak długo trwa jednorazowy wyjazd za jej pośrednictwem??

zuza

Użytkownik

#2017-02-13 10:13:09 
Witaj, polecam firmę, gdyż sama miałam z nią styczność rok temu ;) Zatrudnienie jest na podstawie umowy zlecenie. Najkrótszy z możliwych wyjazdów trwa dwa miesiące – to którki okres (ja pojechałam w trakcie wakacji). Jeśli chciałabyś jeździć regularnie, to masz praw do dłuższych przerw między wyjazdami. Transport organizuje firma. Ja mieszkałam u rodziny Klienta, trafiłam na bardzo miłą i sympatyczną rodzinę i bardzo miło wspominam ten wyjazd. Zarobiłam też sporo pieniędzy... Polecam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015