Dobry sprzęt do krojenia mięsa, w rozsądnej cenie!

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Rozglądam się za wydajną i dobrze wykonaną krajalnicą. Ostatnio oglądałem jedną używany, włoską, ale mówiąc szczerze wolałbym coś nowego. Sęk w tym że nie wiem jakie firmy oferują dziś naprawdę porządny sprzęt więc liczę że coś mi tu podpowiecie. Za co już teraz dziękuję.

żona_listonosza

Użytkownik

#2017-02-09 03:31:12 
Wydaje się że krajalnic akurat powinno być na rynku dużo bo przecież są używane i w sklepach i w gastronomii. Tak czy siak na pewno nie ma sensu kupować najtańszej bo trwałość może okazać się rozczarowująca.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-02-09 05:10:04 
Duży wybór krajalnic ma Probox, sprawdź ich sobie. Ogólnie sporo fajnego sprzętu dla knajp i sklepów spożywczych. Cenowo moim zdaniem na duży plus wypadają.

turbo_aiur

Użytkownik

#2017-02-09 06:37:58 
Fakt mają tego dużo https://probox.pl/kategoria-produktu/56/krajalnice-reczne-do-wedlin. U nas krajalnica do wędlin była wymieniana jakiś rok temu, jak na razie pracuje bez zarzutu ale to jest naprawdę trwały sprzęt.

lubiana_ania

Użytkownik

#2017-02-09 07:34:53 
Przychylam się do zdania koleżanki która zabierała głos wcześniej – nie oszczędzaj na takim wyposażeniu. Zawsze lepiej raz wydać trochę więcej i potem nie mieć problemów na długo. Jestem zwolenniczką takiego podejścia.

sniper91

Użytkownik

#2017-02-09 09:30:25 
Znam się na tym sprzęcie trochę, w tej hurtowni linkowanej widzę że mają naprawdę klasowe wyposażenie także jak na mój gust można spokojnie stamtąd brać. Ale jasne jest że trzeba się przyjrzeć, ocenić swoje potrzeby i wtedy decydować – nigdy w ciemno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015