Polecany warszawski chirurg stomatologii

Unixowy

Użytkownik

#2015-06-16 10:58:43 
Którego chirurga stomatologii w Warszawie polecicie do usunięcia zębów mądrości? Dziewczyna ma małą szczękę a wyrastające ósemki krzywią zęby z przodu. Ponadto ich wyrośnięcie też stoi pod znakiem zapytania, podobno zaczely iść nie w górę a w boki i tył. Trzeba zrobić z tym porządek póki czas, pozdrawiam.

lipnafaza

Użytkownik

#2017-01-25 07:17:40 
Dokładnie, nie ma na co czekać z ósemkami bo potrafia narobić w szczęce niezłego zamieszania. Moja koleżanka miała piękne i zdrowe zęby do czasu aż na studiach zaczęły jej wyrastać ósemki. Nie dość że pokrzywiły się okropnie, to na dodatek zaczely sie psuć. Dentystka do której chodziła zbagatelizowała problem no i dziewczyna ma z tymi zebami zamieszanie do dzisiaj...

Unixowy

Użytkownik

#2017-01-25 08:35:19 
To mnie jakoś nie pocieszyło ani nie pomogło. Podtrzymuję dalej prośbę o dobry gabinet w Warszawie.

bezzałogowy

Użytkownik

#2017-01-25 11:24:33 
Z ósemkami niestety tak zwykle jest, ja miałem usuwane tutaj: http://www.dental-gallery.pl/chirurgia-stomatologiczna.html bo to jedni z lepszych specjalistów w mieście którzy mają doświadczenie w skomplikowanej bądź co bądź dziedzinie jaką jest chirurgia stomatologiczna Warszawa ma niby troche innych gabinetów ale z historii moich znajomych bałbym się tam iść. Od czasu usunięcia ósemek nie mam żadnych problemów z zębami, jedyne co to chodzę usuwać kamień i rzecz jasna przeglądy okresowe. Jak będziesz miał pytania odnośnie zabiegu to służe pomocą :)

Unixowy

Użytkownik

#2017-01-25 12:43:05 
Serdeczne dzięki za konkrety! Mam troche pytań bo słyszałem że nie jest to wcale taki prosty zabieg, podobno bardzo boli, a później się chodzi opuchnietym przez miesiac i do tego na silnych lekach. Prawda to?

bezzałogowy

Użytkownik

#2017-01-25 13:45:56 
Leki się przyjmuje to fakt, bo trzeba wspomóc gojenie się rany, ale z tą opuchlizną i bólem to przesada. Jeśli za usuwanie brał się ktoś niekompetentny no to pewnie narobił krzywdy i bólu dlatego odradzam niesprawdzonych dentystów. Ja miałem dobre znieczulenie, a żadnych spuchnięć też nie było. Filtruj te bajki bo ludzie gadają rózne rzeczy żeby tylko gadać i robić sensacje.

Unixowy

Użytkownik

#2017-01-25 14:20:55 
Okej, dobrze że napisałeś bo naprawdę nie miałem kogo się poradzić i dopytać o wszystko. Jeszcze dziś bede sie umawiał z dentystą którego poleciłeś no i mam nadzieje że szybko znajdzie sie wolny termin.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015