Najlepsza firma tworząca materiały reklamowe

hans_kloss

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Obroty w mojej firmie skoczyły w ostatnim roku bardzo do przodu, więc i trochę spraw organizacyjnych trzeba ruszyć do przodu. Między innymi kwestia spraw reklamowych jest na tapecie. Chcielibyśmy stworzyć wszystkie niezbędne materiały od wizytówek po kalendarze i foldery. Wszystko musi być w pełni profesjonalnie wykonane, kogo polecacie do takiej roboty?

melonowa

Użytkownik

#2017-01-02 01:09:44 
Gratulacje, dzisiaj nie kazdy moze się pochwalić tego rodzaju wzrostem :))) Materiały reklamowe są potrzebne już nawet w najmniejszych firmach. To coś normalnego, że klienci otrzymują kalendarze, prospekty, czy wizytówki swoich kontrahentów.

melonowa

Użytkownik

#2017-01-02 03:05:10 
Ja bardzo lubię dostawać takie gadżety, niby to nic takiego pod względem wartości, ale o firmie bardzo dobrze świadczy. A kwestia wykonania to inna rzecz, są takie tradycyjne nośniki reklamowe, ale są i takie, na które trzeba wydać nieco większą kasę...

hans_kloss

Użytkownik

#2017-01-02 04:40:28 
To jakie są nośniki to ja doskonale wiem, tylko jeszcze kwesita kto to robi najlepiej i możliwe dobre pieniądze. Przy dużych ilościach to jednak wychodzi konkretna kwota :)))

sniper91

Użytkownik

#2017-01-02 05:19:44 
Koszty i jakość wykonania to dwa główne elementy, które zawsze biorę pod uwagę. A właściwie to brałem, bo od momentu od kiedy współpracuję z firmą Akcygraf nie muszę już dokładnie analizować tych danych. Polecam ich usługi reklamowe, bo są najlepsze, może i nawet w kraju.

hans_kloss

Użytkownik

#2017-01-02 06:02:59 
Dobrze wiedzieć, i to lokalna firma...

lipnafaza

Użytkownik

#2017-01-02 07:53:20 
Ofertę mają bardzo szeroką. Na ich stronie http://www.studio.akcygraf.pl/ można znaleźć dokładny zakres oferty. To drukarnia, która dba o swoich klientów, a istnieje na rynku już ponad trzydzieści lat, a to na polskie warunki to bardzo dużo.

mała_czarna

Użytkownik

#2017-01-02 10:20:37 
Ja mam firmę szkoleniową i często drukuje u nich materiały dla uczestników moich kursów. Współpracujemy na stałe, więc i stawki mam bardzo atrakcyjne. Aha, no i wizytówki u nich często zamawiam, bo mimo, że za każdym razem robię ich ponad tysiąc to po dwóch tygodniach zostają już pojedyńcze sztuki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015