Słabe światło w aucie - co robić? Pomocy!

zuza

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Pomocy! Ostatnio wymieniałam żarówki w aucie, znaczy się mechanik to robił, ale jak jeżdżę to świecą jakby chciały, a nie mogły. Myślałam, że to może złe żarówki, ale czytałam, że są świetnej jakości i powinny dawać mocne światło. Ja się nie znam na autach, , a faceta w domu brak. Ktoś może mi jakoś pomóc?

meski_typ

Użytkownik

#2016-12-29 09:07:24 
Hmmm, dziwne zjawisko. Rozumiem, że mechanik sprawdzał żarówki przed zamontowaniem ich w samochodzie? A może szyby reflektorów są zakurzone albo coś się do nich przykleiło. Patrzyłaś może pod tym kątem?

zuza

Użytkownik

#2016-12-29 10:30:52 
Auto ostatnio myłam, ale jakoś specjalnie uwagi nie zwracałam na to, aby umyć światła. Może masz racje. Sprawdzę to, bo na serio światło jest mega słabe i ciężko się jeździ zwłaszcza w nocy.

meski_typ

Użytkownik

#2016-12-29 10:48:41 
Możesz też zajrzeć do jakiegoś salonu, żeby Ci sprawdzili. Ja ogólnie polecałbym usługę czyszczenia reflektorów. Wiem, że w Poznaniu takim czymś zajmuje się jedna firma, polecałbym zajrzeć na ich stronę http://www.diamondcardetailing.pl/regeneracja-lamp.html i zobaczyć jakie są efekty takiego przywrócenia pierwotnego wyglądu.

zuza

Użytkownik

#2016-12-29 13:30:30 
Dziękuję. Zaraz się za to zabiorę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015