Porządne zdjęcia weselne

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Czy da się znaleźć w naszym pięknym regionie jakiegoś solidnego fotografa ślubnego? Poza tym co w kościele jeszcze bardzo zależy nam żeby ładnie pokazać wesele bo będzie sporo gości w tym rodzina narzeczonej z zagranicy. Wypadałoby zatem żeby stało to na jakimś poziomie.

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-12-07 00:58:07 
Ofert jest dużo, ja nie umiem tak Ci doradzić z doskoku. Trzeba by posprawdzać opinie o fotografach, przejrzeć strony i przykładowe fotki. Ale jestem przekonana że przy tej ilości na bank uda się kogoś sensownego znaleźć.

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-12-07 03:03:52 
O ile wiem to solidny fotograf weselny na Śląsku to nie jest specjalny luksus. Są bardzo doświadczeni panowie którzy jeżdżą po weselach i ślubach od dawna i raczej wiedzą co i jak zrobić żeby wszystko dobrze wyglądało. No ale wiem jaki masz problem – którego konkretnego wybrać...

hans_kloss

Użytkownik

#2016-12-07 03:37:26 
Pamiętaj o zamówieniu odbitek w formacie pocztówkowym i do tego ładny album ślubny. Podobno coraz więcej par w ogóle nie chce odbitek tylko wszystko w formie cyfrowej. Pliki ze fotkami – spoko, ale żeby nie było w albumie zdjęć?

sniper91

Użytkownik

#2016-12-07 05:37:59 
Z żoną mamy naprawdę piękne zdjęcia ślubne i z przyjemnością się je ogląda. Tylko wtedy były też trochę inne czasy. Zdjęcia miały w sobie więcej artyzmu bo nie było tej nowoczesnej techniki, komputerów itp.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-12-07 06:59:01 
Ja też pamiętam te weselne zdjęcia sprzed lat. Rzeczywiście wyglądały inaczej ale nie zgodzę się z opiniami że dziś nie ma fajnych fot ze ślubów i wesel.

Unixowy

Użytkownik

#2016-12-07 08:25:25 
Ze znalezieniem dobrego fotografa na Śląsku naprawdę nie ma dziś specjalnego problemu. Jedyne co to trzeba zwracać uwagę na oferty pod kątem portfolio i powinno być wszystko OK.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015