Co lepsze? Tipsy czy żelowe paznokcie?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
Dziewzcynki! Mam do Was arcyważne pytanie. Wybieram się do kolezanki na ślub i pomyślałam, że fajnie by było sobie zrobić jakieś ładne pazurki. Nie wiem jednak, jaką metodą lepiej je przedłużyć. Czy może tipsami, czy też żelem. Jak Wy uważacie?

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-11-18 03:10:44 
Szczerze? Dla mnie tipsy kojarzą się z totalną tandetą. Wyglądają skrajnie nienaturalnie, dodatkowo są mało trwałe i strasznie niszczą płytkę paznokciową. Ja sama akurat nigdy nie robiłam, ale widziałam takie u koleżanek. I wiem, że te które zdecydowały się na żel, miały bardziej trwałe stylizacje.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-11-18 04:26:39 
Ja z kolei mogę koelżance powiedzieć bardziej z praktyki, że przedmówczyni ma rację. Swojego czasu nosiłam tipsy i po kilku dniach się rozpadały. Dodatkowo niestety, ale od razu byłam kojarzona jednoznacznie. Aż wybrałam się do jendej kosmetyczki na paznokcie w Gliwicach która mi zaproponowała własnie żele. Wytłumaczyła mi, że to dużo trwalsza metoda, że mogą nawet dwa-trzy tygodnie wytrzymać na paznokciu, później przychodzi się na odnowę. Zresztą wyglądają dużo lepiej, jeśli są umiejętnie zrobione.

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-11-18 05:54:38 
Czyli mówicie, że najlepiej byłoby zrobić żele. A ile taka przyjemność kosztuje?

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-11-18 07:27:59 
To zależy od kosmetyczki, ale nie jest jakaś to wielka cena. Jak wybierzesz się do dobrej stylistki to zrobi Ci to za rozsądną cenę, a dodatkowo paznokietki będą taką piękną ozdobą, że oczu od nich nie oderwiesz. Tylko panny młodej nie przyćmij! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015