Jakie znacie dobre hurtownie z ubraniami?

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Chciałbym porównać kilka ofert zanim na którąś się zdecyduję. Dojazd nie gra roli, internetowe też mogą być, zależy mi przede wszystkim na korzystnych warunkach

grubson

Użytkownik

#2016-11-16 23:58:29 
Tzn? Dla każdego to może oznaczać coś innego

pilar

Użytkownik

#2016-11-17 02:47:11 
Tzn że mogę nawet zapłacić trochę więcej za towar ale zależy mi żeby był dobrej jakości, żeby nie zalegał w sklepie na wieszakach i półkach i żeby klienci nie przychodzili z reklamacją albo narzekaniem że coś tam rozwlekło się po kilku noszeniach

hans_kloss

Użytkownik

#2016-11-17 05:08:19 
Znam różne hurtownie odzieżowe, bo mam ich sporo w okolicy i swojego czasu z wielu korzystałem ale wydaje mi się, że oferta tej jest najkorzystniejsza: http://wolka24.com/. Tych innych nawet nie będę polecał dla ciebie bo to nie były towary z wysokiej półki (ale sprzedawałem bardzo tanio więc jakoś dawało radę), tutaj jest zupełnie inaczej i dla mnie fajne jest to, że można kupować przez Internet. Można więc korzystać bez względu na to gdzie się mieszka. Produkty bardzo dobre jakościowo, buty, bielizna, ubrania dla kobiet mężczyzn i dzieci, trafiają się nawet markowe rzeczy i są bardzo tanie jak na tę jakość. Dla mnie to hurtownia idealna, może i ty tak uznasz, polecam zajrzeć

pilar

Użytkownik

#2016-11-17 07:41:05 
Ok, skoro tak piszesz to zajrzę i nie będę dopytywał się o te inne :) chociaż miałem inny plan. Pasowałoby mi bardzo kupowanie przez net bo nie ukrywam, że to cotygodniowe jeżdżenie po towar mocno mnie męczy…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015