Jaki materac przeciwodleżynowy wybrać?

ronaldoVII

Użytkownik

#2015-06-16 11:08:14 
Witam. Stoję przed trudnym zadaniem zakupu profesjonalnego i trwałego materaca przeciwodleżynowego. Jest to dla mnie zadanie o tyle trudne, że kompletnie się na tym nie znam, a z tego co już zdążyłem zauważyć jest naprawdę sporo różnych rodzajów takich materacy, które różnią się od siebie nie tylko materiałem, z którego są wykonane, strukturą, ale też i ceną. I teraz moje pytanie: czy w tej kwestii kierować się zasadą, że im droższe tym lepsze czy może jednak niekoniecznie? Jak wybrać odpowiedni model, żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto i nie kupować za chwilę czegoś innego?

grubson

Użytkownik

#2016-11-09 10:29:21 
No nie zawsze tak jest, że te najdroższe są supernajlepsze to fakt, ale wydaje mi się, że na pewno te najtańsze to będą takie najzwyklejsze i najmniej profesjonalne… Ale niestety też się na tym jakoś super nie znam, może warto zapytać obsługę sklepu, w którym dokonuje się zakupu?

melonowa

Użytkownik

#2016-11-09 10:48:01 
A to lekarz nie powinien też zalecić jakiegoś konkretnego typu takiego materaca? Bo wydaje mi się, że materiał, z którego jest on wykonany, zależy od tego jak bardzo zaawansowane są odleżyny pacjenta. Inaczej będzie u kogoś, kto już odleżyny ma, a inaczej zupełnie u kogoś, u kogo chce się zapobiec powstaniu takich odleżyn, bo będzie musiał długo leżeć po jakimś zabiegu albo z innego powodu… Więc ja bym jednak zapytała lekarza, chyba u nich najlepiej szukać pomocy w sprawach sprzętu medycznego, bo ze sprzedawcami jest różnie, nie zawsze mają aż taką wiedzę jak lekarz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015