Jakie zabawki rozwijają kreatywność dziecka?

lubiana_ania

Użytkownik

#2015-06-16 11:15:59 
niedługo zbliza mi sie urodziny mojego kuzyna. Nie mam pojecia o dzieciach tak naprawde bo nie mam swoich. I chialabym mu sprawic przyjemność jakims ciekawym prezentem. Tylko tez chciałabym żeby był to prezent taki, który moglby rozwijac kreatywność. Wiem ze teraz kreatywność jest super wazna no i stad moje pytanie co kupic?

melonowa

Użytkownik

#2016-11-09 02:44:13 
Jak maz placi to szalej ile się da i przy okazji kup sobie tez jakas kiecke czy kosmetyk ;)

lipnafaza

Użytkownik

#2016-11-09 04:00:58 
A co dziecko lubi? Masz z nim dobry kontakt czy taki sporadyczny? Znasz je ?

Marlenka

Użytkownik

#2016-11-09 05:31:12 
Teraz zabawek na kreatywnosc jest bardzo wiele, tylko kwestia wybrac. ja np. dla małej siostry kupiłam puzzle magnetyczne w Do Zabawy to fajny sklep z zabawkami bo maja i gry i tez zabawki kreatywne wiec można cos wybrac. A poza tym wszystko możesz załatwić w necie. Jak dla chłopca to ja bym Brala cos takiej jak klocki widziałam ze chłopcy glownie zajmuja się budowaniem wiec może cos takiego http://dozabawy.com/69_mega-bloks tylko i tak zalezy czy to dziecko lubi. Bo to wazne żeby to był prezent dobry a nie byle jaki.

mirella

Użytkownik

#2016-11-09 07:15:30 
kiedys kupowalam malo praktyczne prezenty dla dzieci ale teraz to pytam się rodzicow albo od razu daje kase bo nei mam w sumie na to czasu by szókac bo jak człowiek pracuje po 12 godzin dziennie to gdzie tu czas na szukanie.

Marlenka

Użytkownik

#2016-11-09 08:06:29 
Ale praktyczne prezenty nie wiem czy o to chodzi w kupowaniu prezentow… ja bym wolała dac mu cos do zabawy albo cos co lubi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015