Czy zwracacie uwagę na wyposażenie sal podczas konferencji?

żona_listonosza

Użytkownik

#2015-06-16 11:19:00 
Witam. Często ostatnio uczestnicze w szkoleniach i konferencjach związanych z rozwojem mojego biznesu. Zwracam przy tym uwage na wyposażenie sali konferencyjnej, w której akurat się znajduję i nie zawsze jestem zadowolona z tego, co widze. Jeśli w sali nie ma dobrego nagłośnienia czy oświetlenia oraz zaciemnienia, wówczas moje wrażenia z konferencji nie są do konca dobre. A czy Wy tez zwracacie na to uwage podczas konferencji i szkoleń, czy może uważacie, że jest to sprawa mało istotna, która nie powinna mieć wpływu na odbiór prezentowanych wówczas treści?

hans_kloss

Użytkownik

#2016-11-03 08:24:56 
Dla mnie bardzo istotne jest wyposażenie sali konferencyjnej czy szkoleniowej. Ma to istotny wpływ na to, czy dobrze się czuję podczas konferencji i czy jestem w stanie w pełni skupić się na prezentowanych tam treściach. Z tego co się dowiedziałem, w sali, która była najlepiej wyposazona spośród tych, które odwiedziłem, znajdował się profesjonalny system audiowizualny z Warszawy, który jest każdorazowo dobierany pod kątem wymagań danej sali. Był tam zainstalowany wysokiej jakości sprzet, który działał bez zarzutu.

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-11-03 11:11:15 
Zgadzam się z tym, ze na sali konferencyjnej wiele zalezy od sprzetu. Niestety jeśli sprzęt jest stary lub słabej jakości, albo nie działa tak jak powinien, cała konferencja może się okazać do kitu, nawet gdy prezentowane na niej treści są bardzo ciekawe. Dlatego uważam, ze organizatorzy konferencji i szkoleń powinni zadbać o to, by wyposażenie sali było dobre i funkcjonalne, a wtedy uczestnicy będą często tam wracać.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-11-03 11:46:10 
Tym, którzy są odpowiedzialni za wyposażenie sal konferencyjnych, polecam zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie internetowej http://www.providio.pl/urzadzenia-i-systemy-audiowizualne.php. Jest tam mowa przede wszystkim o tym, jak należy wyposażać sale konferencyjne i szkoleniowe, aby spełniać potrzeby osób prezentujących swoje wystąpienia, jak również odbiorców tych prezentacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015