Co robicie, żeby ładnie wyglądać?

lipnafaza

Użytkownik

#2015-06-16 11:10:24 
Wydaje mi się, że za mało dbam o swoją urodę, bo nie chodzę do kosmetyczki czy salonów spa, dbam o siebie tylko w domu, do tego nie wydaję za dużo na kosmetyki i nie używam jakichś superwypasionych produktów tylko takie zwykłe z drogerii, często też robię domowe maseczki czy maski na włosy. Niby wyglądam ok, ale póki jestem młoda chyba moje ciało nie wymaga wiele, nie wiem czy nie powinnam robić więcej…

melonowa

Użytkownik

#2016-11-03 08:53:40 
E tam, wiele kobiet czy dziewczyn w ogóle o siebie nie dba i jest ok :) A domowe sposoby są dużo lepsze niż te kosmetyki które są całkowicie sztuczne i nic dobrego nie robią

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-11-03 10:02:26 
może masz rację co do tych kosmetyków ale jeśli chodzi o zabiegi w salonach kosmetycznych to ja jestem jak najbardziej za. Sama korzystam od dawna i nie wyobrażam sobie tego nie robić, no po prostu nie jestem w stanie zrobić sobie na przykład takiego pedicure jak kosmetyczka, jak będę starsza to myślę że zdecyduję się też na jakieś zabiegi odmładzające. Moim zdaniem warto, choć może nie od razu tak hardkorowo jak gwiazdy, że od razu jakieś liftingi czy coś

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-11-03 10:13:59 
Ja jestem zwolenniczką dermatologii estetycznej ale tylko jeśli korzysta się z usług profesjonalistów. Poza tym też lubię domowe metody i wychodzę z założenia, ze skoro naszym babciom to pomagało to i u nas efekt będzie niezły :)

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-11-03 11:00:39 
Niestety nie we wszystkich przypadkach, zauważ, że nasze babcie żyły w całkiem innym świecie, bez toksyn, mocnego promieniowania spowodowanego dziurą ozonową czy stresu. Więc moim zdaniem trzeba próbować różnych metod pielęgnacji żeby znaleźć dla siebie najlepszą ale najważniejsze jest to, żeby w ogole coś robić, czyli o siebie dbać

lipnafaza

Użytkownik

#2016-11-03 11:43:43 
To chyba jednak nie jest ze mną tak źle :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015