Tapicerowane powierzchnie – czyszczenie

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć. Szukam pomysłów na pranie tapicerki. Jest strasznie zabrudzona. Muszę w końcu się za to zabrać, bo aż ciężko usiąść na tych fotelach. Dajcie namiar na dobre środki lub babcine metody, które naprawdę działają. Pozdrawiam

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-10-27 01:05:40 
Witaj. Babcine metody pewnie działały kiedyś, kiedy ludzie bardziej dbali o swój dom i zmieniali obuwie. Dziś może być nieco gorzej. Poleciłabym ci dobre pianki czyszczące, które trzeba najpierw nanieść na dywan, pozostawić na kilka chwil i albo ściągnąć odkurzaczem, aby wetrzeć. Ewentualnie zastanowiłabym się nad tym, aby wynająć sprzęt lub ekipę do tego zadania. Pranie mebli tapicerowanych w Poznaniu tym zajmuje się wiele firm, które mają nowoczesny sprzęt najczęściej parowy. Spróbuj zadzwonić i wypytać o szczegóły do którejś.

grubson

Użytkownik

#2016-10-27 03:44:30 
Siemka. Jeśli chodzi o tapicerkę samochodową to można polecić dobrą firmę. W Poznaniu myje samochody firma Bogucki. Mają super sprzęt parowy, który jest znacznie lepszy niż zwykła myjka ciśnieniowa.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-10-27 06:17:58 
Prawda. Mają super sprzęt. Ta myjka dokładnie usuwa każde zabrudzenie. Bez dwóch zdań poleciłbym tą firmę. Ciśnieniowe powoli odchodzą do lamusa, bo jednak się nie sprawdzają tak jak oczekiwano.

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-10-27 07:38:41 
Dobrze wiedzieć, to jutro i ja umyję swój samochód w pełni profesjonalnie.

pilar

Użytkownik

#2016-10-27 08:29:05 
Dzięki wielkie, bardzo mi pomogliście. Ja też przejrzę oferty takiego czyszczenia. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015