Jak się zabrać za budowę tarasu?

meski_typ

Użytkownik

#2015-06-16 11:06:54 
Dzień dobry. Od jakiegoś czasu się trochę zacząłem interesować wyglądem swojego domu. Zaraz przy budowie zostawiliśmy sobie takie tam miejsce na taras. No dobra, ale od budowy minęło już sporo czasu, a w tym miejscu stale nie ma tarasu. No i się trochę zrobiło nieprzyjemnie, bo dom nie wygląda za ciekawie, a my to w sumie nie mamy gdzie spędzać wspólnie czasu, tylko na trawie poza domem siedzimy. Czas to zmienić

bezzałogowy

Użytkownik

#2016-10-25 04:03:22 
No najwyższy czas! U mnie taras też w sumie całkiem niedawno powstał, wcześniej to tam tylko było odgordzone takie miejsce, które taras miało imitować. Jak sobie wejdziesz na stronę http://www.grupaecco.com.pl/systemy-tarasowe-co-wchodzi-w-sklad to będziesz mógł zobaczyć jakie my rozwiązanie sobie wymyśliliśmy i co ciekawego wchodzi w skład takiego systemu tarasowego, który akurat my zamontowaliśmy u siebie

Unixowy

Użytkownik

#2016-10-25 06:22:16 
Widzę, że kolega nade mną doświadczony w tej materii dobrze. No ja właśnie też chciałem polecać kompozytową deskę na taras, bo sprawdza się to naprawdę dobrze i ogólnie rzecz biorąc to można coś takiego bez problemu kłaść i się cieszyć, że to tak dobrze wygląda. No i że takie wytrzymałe jest, a jak w dzisiejszych czasach coś jest wytrzymałe to to już naprawdę jest ogromny plus

bezzałogowy

Użytkownik

#2016-10-25 07:09:14 
To akurat prawda. Dzięki chłopaki za taki pomysł, na pewno będę chciał z niego skorzystać, bo muszę przyznać, że wygląda to naprawdę super. Teraz się tylko wziąć za realizację i będzie po problemie.

Unixowy

Użytkownik

#2016-10-25 09:43:41 
no widzisz, zawsze warto kogoś tutaj zapytać, żeby się dowiedzieć jak dobrze to wygląda i jakie się ma możliwości :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015