Części do tramwajów. Gdzie kupić? Czy istnieje jakiś sklep?

grubson

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Hej! Zaczynam pracę w firmie zajmującej się produkcją tramwajów. Będę odpowiadał za m.in. dostawy części do produkcji. Jestem w totalnej kropce, bo nigdy nie zajmowałem się tramwajami i nie mam pojęcia, gdzie szukać informacji o jakichś częściach do nich. Ktoś kojarzy chociażby ze słyszenia sklep w którym można zaopatrywać się w takie części?

hans_kloss

Użytkownik

#2016-10-24 23:23:03 
Siemahmmmm… ciężka (dosłownie ;)) sprawa. Części do samochodów to mógłbym wymieniac i wymieniac a do tramwajow to już trudniej. A za czyms konkretnie się rozglądasz? Może spróbuj najpierw zorientować się jak sa zbudowane tramwaje i dopiero potem szukaj poszczególnych części?

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-10-25 00:43:01 
Ja swojego czasu robilem przy produkcji tramwajow. Na pewno często potrzebne sa porządne elektroszczotki. Już możesz zacząć googlowac, bo w sumie ciężko je znaleźć. Ale jak już znajdziesz dobrą firmę, to będą Ci długo i dobrze służyć:/

sniper91

Użytkownik

#2016-10-25 02:04:21 
Czy tak bardzo ciężko znaleźć, to myślę, że się kolego mylisz co do tego. ;) Kojarze co najmniej jeden dobry sklep, gdzie można je kupić. Jest taki sklep w Miasteczku Śląskim (serio się tak nazywa ta miejscowość!), prowadzi go pewien inżynier. Ma nawet swoją stronę www, wiec spokojnie znajdziesz w necie. Nie mogę sobie niestety w ogole przypomnieć nazwy sklepu…

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-10-25 04:57:10 
Aaaaa, to już kojarzę chyba! Kupowałem gdzieś na Śląsku kiedyś trochę komutatorów. Jeśli się nie mylę, to ten sklep mieści się przy ul. Studniowej lub Studziennej, coś koło tego… W każdym razie rzeczywiście firma dobra polecenia.

sniper91

Użytkownik

#2016-10-25 06:49:34 
Tak, dokładnie tak jak kolego mówisz. ;) No to już teraz chyba nasz pytający bez problemu go znajdzie. :D Ja jeszcze powiem od siebie, że mają bardzo fajne ceny i obsługę klienta na naprawdę wysokim poziomie. O cokolwiek się ich nie pytałem, zawsze potrafili mi pomoc. Naprawdę ekstra.

grubson

Użytkownik

#2016-10-25 07:10:45 
Super. Dzięki Wam bardzo za pomoc. Może się nie zbłaźnię pierwszego dnia w nowej pracy. :D Jak coś, to podzielę się wrażeniami z pierwszego zamówienia. ;) Pozdrowienia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015