Chłopiec na kursie tańca?

Yurcia

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Dzień dobry. Mój syn się w domu bardzo nudzi. I to nie jest tak nawet, że ja sobie wymyślam, że on się nudzi, tylko on się naprawdę nudzi i nawet mi to mówi. Gry komputerowe go nudzą, nawet na konsoli nie chce grać, bo mówi, że go to nie kreci. No nie dogodzisz dzieciakowi. Ale za to każdy razem jak słyszy muzykę to próbuje do tego coś tam tańczyć i nawet mówił mi ostatnio w domu, że jego koleżanka chodzi na jakieś tam zajęcia taneczne i on też by chciał. No ale ja nie wiem czy to dobry pomysł. Chłopaka tak na taniec posyłać?

grubson

Użytkownik

#2016-10-24 02:18:51 
A co to za różnica czy chłopaka czy dziewczynę? Zasada jest taka, że jak do czegoś nie potrzeba używać narządów płciowych, to to nie jest przeznaczone dla danej płci. Tak właśnie jest z tańcem. A poza tym gdyby tylko dziewczyny tańczyły to jak by to było? W parach w tańcu towarzyskim same baby? Jak to sobie wyobrażasz? Bo ja jakoś nie bardzo.

Marlenka

Użytkownik

#2016-10-24 02:33:01 
Kolega wyżej mówi w dość drastyczny sposób, ale ma rację. Jak chłopak chce, to go zapisz do dziecięcej szkoły tańca i niech chodzi tańczyć. Na pewno mu tym lepiej zrobisz niż zamykając go w domu i zmuszając do rzeczy, których nie lubi

Yurcia

Użytkownik

#2016-10-24 03:32:35 
No dobrze, a gdzie ja taką szkołę teraz mogę znaleźć?

Marlenka

Użytkownik

#2016-10-24 06:06:21 
A choćby i na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci znajdziesz całkiem dobra oferte nauki tańca dla dzieci. Nawet się nie zastanawiaj tylko od razu tam do nich uderzaj i dziecko zapisuj. Im szybciej się nauczy tańczyć tym nawet lepiej dla niego będzie, będzie szansa na karierę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015