Rolety w Warszawie – gdzie najlepiej kupić?

Marlenka

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Cześć! Szukam obecnie rolet do swojego domu… Możecie mi coś pomóc, doradzić? U kogo naj-lepiej, gdzie nie ma wygórowanych cen, jakieś doświadczenia? Dodam, że mieszkam w warsza-wie.

mirella

Użytkownik

#2016-10-23 11:15:14 
A jakie rolety interesują Cię najbardziej?? Bo dużo zależy od typu, ale osobiście polecam bardzo rolety i żaluzje Moreno Warszawa, świetna firma i ogromny wybór różnych wariantów. Sa-ma korzystałam niedawno i jestem bardzo zadowolona.

Marlenka

Użytkownik

#2016-10-23 13:36:34 
Dziękuję bardzo! Najbardziej interesują mnie te nowe dzień noc rolety. Widziałam je już w kilku miejscach, ale wszędzie niewielki wybór bo to nowość… Ale sprawdzę firmę, którą pole-casz, dziękuję raz jeszcze!

Yuriko

Użytkownik

#2016-10-23 15:30:17 
Te rolety są świetne! Naprawdę, szczerze polecam. Razem z żoną po długim namyśle postanowili-śmy zamontować takie u siebie i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie dość że chronią przed nasło-necznieniem to jeszcze ładnie wyglądają i nie potrzeba firanek, super sprawa :)

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-10-23 17:42:16 
Brak firanek i konieczności ich regularnego prania, żeby nie robiły się szare zamiast białe? Brzmi jak marzenie, chyba też rozważę takie rozwiązanie…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015