Gdzie jest tania regeneracja belki?

grubson

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 

hans_kloss

Użytkownik

#2016-10-20 00:29:57 
Nie mam pojęcia jak w tej kwestii wygląda Poznan, ale wiem, że Wrocław całkiem dobrze się prezentuje i można tutaj takie naprawy dokonywać w cenach naprawdę tego wartych. No i wiadomo, jak się ma auto francuskie to ta regeneracja jest konieczna

melonowa

Użytkownik

#2016-10-20 02:41:36 
Cześć kolego. Ja ostatnio w Poznaniu tez to robiłam, bo moje autko już ledwo zipiało przez tą belke. No ale naprawiłam i teraz jest już wszystko spoko i nie narzekam. Wszystko jeździ, jest w porządku i dobrze się psrawdza. No nie zapłaciłam dużo, więc jak zrobisz naprawę na stronie serwisautfrancuskich.pl to też na pewno będziesz miał wszystko zrobione dobrze :)

Unixowy

Użytkownik

#2016-10-20 05:37:14 
No widzisz jak fajnie, koleżanka Ci tutaj pomogła i nawet miejsce pokazała do którego się możesz udać jak chcesz mieć auto sprawne i zrobione jeszcze w miarę tanio. Korzystaj skoro możesz i skoro Ci koleżanka tak dobrze podpowiada, bo dobre podpowiedzi się rzadko zdarzają

grubson

Użytkownik

#2016-10-20 06:49:25 
No to będę korzystał na pewno. Dziękuje za podpowiedz i teraz już jestem w sumie pewien, że warto z tego skorzystać no i ceny na pewno mnie nie zawdioda :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015