W jakie miejsca wysyłają kwiaty

lubiana_ania

Użytkownik

#2015-06-16 11:15:59 
Chciałabym regularnie korzystać z dostaw bukietów kwiatów. Prowadzę firmę i bardzo doceniam moich klientów, z którymi po jakimś czasie przechodzę nawet w relacje prywatne. To sprawia, że pamiętam też o iuch uroczystościach osobistych, jak rocznice, urodziny czy imieniny. Moje pytanie w związku z tym czy kwiaty docierają wszędze, czy są jakieś ograniczenia.

melonowa

Użytkownik

#2016-10-18 22:28:11 
Miło na pewno jest klientom, jeśli ktoś pamięta o nich nie tylko wtedy jak płacą fakturę i należności. Ja mając takiego dostawcę na pewno dodała bym za takie zachowanie kilka punkcików w ogólnej ocenie. Wracając do Twojego pytania, to dostawy kwiatów są realizowane w każde miejsce w naszym kraju bez ograniczeń.

lubiana_ania

Użytkownik

#2016-10-19 00:58:46 
Dzięki za miłe słowa. To świetna informacja dla mnie, bo niektórzy z moich kontrahentów są schowani w różnych miejscach i ciężko czasami ich odnaleźć. Kurierzy już nie raz zgłaszali mi problemy z dostawą :)

melonowa

Użytkownik

#2016-10-19 03:12:29 
Dla chcącego nic trudnego, trzeba się w lepszą nawigację zaopatrzyć i wszystko będzie grało.

Unixowy

Użytkownik

#2016-10-19 04:43:01 
Warto zaznaczyć, że w obrębie dużych metropolii i miast te dostrawy z reguly są zdecydowanie szybsze, bo jednak logistycznie łatwiej to rozwiązać. Kwiaciarnie wysyłkowe dbają o to jednak, żeby ustalona godzina zawsze była godziną obowiązującą, więc co do jakości dostaw nie ma żadnych zastrzeżen.

lipnafaza

Użytkownik

#2016-10-19 06:17:37 
W moim domu od zawsze korzystamy z tego rodzaju usług. Generalnie nie ma czasu na to, żeby jeździć i szukać. Dlatego jak wybieram zawsze jak jestem w Warszawie dostawę kwiatów online bo jest to najwygodniejsza forma ich kupna.

grubson

Użytkownik

#2016-10-19 08:55:56 
W każdym mieście realizują zamówienia :) Ja ostatnio w Warszawie zlecałem wysyłkę bukietu firmie Kwiatowa Dostawa i byłem zaskoczony jak to działa. W ciągu dwóch godzin bukiet dotarł tam gdzie powinien, a zaskoczenie osoby, która go otrzymala bezcenne.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-10-19 09:55:40 
Niby to kobiety zawsze interesowały się ofertami kwiaciarni, a przyznam, ze i ja lubię od czasu do czasu zerknąć na ofertę. Dobrze wiedzieć co można zamówic jak się ma ciche dni w domu :) Wtedy na przeprosiny jak znalazł :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015