Mała hurtownia budowlana i wyposażenie do niej.

pilar

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Jakiś czas temu rozmawiałem z kolegą, że nie ma w naszym mieście ani jednej hurtowni budowlanej z prawdziwego zdarzenia. Od rozmowy prześlijmy do czynów i mamy to czego chcieliśmy. Duży magazyn, który będziemy teraz powoli wyposażać. Generalnie w sprzedaży będą lekkie elementy, ale chyba coś do transportu dla klientów będziemy potrzebowali.

grubson

Użytkownik

#2016-10-19 00:14:08 
To nieźle zaczynacie interes, skoro takich podstaw jeszcze nie opanowaliście. Pewnie, ze będzie potrzebne cos do transportu, bo przeciez niekoniecznie towary musza być ciezkie. Wystarczy, ze będą po prostu duze i już jest po sprawie. Klinet nie bedie w stanie się ruszyć.

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-10-19 01:54:04 

Dokłądnie to niby takie szczegóły drobne, ale bardzo ważne. Dobrze, że takie sprawy wychodzą zanim przystąpicie do sprzedaży. Generalnie w tym przypadku dobry wózek transportowy, a nawet kilka będzie potrzeby. Wtedy zakupy bedie można robić swobodnie.

pilar

Użytkownik

#2016-10-19 02:04:15 
No zdaje sobie sprawe z tego o czym piszecie, ale tak dla pewności wolę zapytać. Ktoś ma już doświadczenie w sprzedaży takich artykułów to może przecież napisać, jak to się u niego odbywa, prawda.

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-10-19 04:34:27 

No tak, dobrze że pytasz :) Dla lżejszych i mniejszych towarów :) to lepsze będą oczywiście koszyki na zakupy albo takie koszyki na kółkach. Wtedy też jest ułatwienie dla klienta. Na początek kilka lub kilkanaście, a jak zobaczcie jaki jest ruych w sklepie, to zawsze można domówić kolejne partie. Teraz taki towar jest dostępny od reki.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-10-19 06:45:33 

Ja szczerze mówiąc to dziwie się ludziom, ze jeszcze jeżdżą do tych dużych marketów budowlanych. Co prawda jest tam więcej towaru, ale pracownicy nie potrafią tak doradzić, jak to jest w małych hurtowniach. Jak masz coś na stojaku to możesz spokojnie o tym z obsługą porozmawiać, bez biegania po sklepie i szukania kogoś odpowiedniego.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-10-19 07:16:03 
Ja też tak wolę, dla mnie liczy się szybki dostęp, bo jak robie u kogos remont to nie będę po towar jeździł kilkadziesiąt kilometrów, żeby kupić go o parę groszy taniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015