Gdzie znaleźć profesjonalne hostessy?

zuza

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Radzymin

#2015-01-12 10:06:46 
Witam. Zajmuję się organizacją większego sportowego wydarzenia w Warszawie i poszukuje pro-fesjonalnych hostess, które mają doświadczenie w obsługiwaniu tego typu eventów. Najlepiej jak-by dziewczyny sprawiały wrażenie wysportowanych. Co polecacie?

bezzałogowy

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Ełk

#2016-10-13 09:19:27 
Polecamy znaleźć dobrą agencję hostess ;) Wiadomo, zawsze możesz dodać ogłoszenie na necie i poszukać jakichś niedoświadczonych dziewczyn, ale raczej bym odradzał. Też w sumie zależy od rodzaju imprezy – jeśli to coś małego to ok, ale przy większych, poważniejszych eventach moim zdaniem tylko agencje. Wtedy możesz być spokojny o to, że dziewczyny będą wiedziały co robić i nie będą zachowywały się jak zagubione owieczki;) Pogrzeb trochę na necie, raczej ni e powinie-neś mieć większego problemu ze znalezieniem takiej agencji.

zuza

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Radzymin

#2016-10-13 09:30:48 
Pamiętam, że nasza firma korzystała kiedyś z usług jakiejś profesjonalnej warszawskiej agencji hostess, ale niestety nie pamiętam całej nazwy… coś na C chyba, musiałbyś trochę poszu-kać. W każdym razie agencja miała długoletnie doświadczenie, a hostessy obsługujące naszą im-prezę były bardzo zaangażowane, uśmiechnięte i energiczne :) Od razu było widać, że nie znaleź-liśmy ich na ulicy. Dlatego też stawiałabym na Twoim miejscu na agencje, bo to gwarancja pełne-go profesjonalizmu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015