Tworzymy rozpiskę wypożyczalni samochodów w większych miastach.

sniper91

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Chciałem Was zapytać, gdzie najszybciej poszukać wypożyczalnię samochodów w dużych miastach. Robię małe rozeznanie, bo pewnie niedługo czeka mnie kilka podróży służbowych i nawet jak nie będę tego potrzebował, to wolę mieć coś w zanadrzu.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-10-12 19:13:30 
A jak myslisz, gdzie można znaleźć największą ilość wypożyczalni. Pewnie, że na lotniskach. Ja wystrzegam się dużych wypożyczalni, które mają swoje siedziby w całej Polsce. Wolę działać raczej lokalnie, bo mam pewność, że jakość usług jest wyższa.

lipnafaza

Użytkownik

#2016-10-12 21:46:53 
Podobnie jest u mnie, a raczej w mojej firmie. Często szef wyjeżdża na jakieś konferencje i leci samolotem i generalnie nie ma czasu na to, żeby jeździć gdzieś i szukać. Tutaj liczy się czas i szybkie działanie.

sniper91

Użytkownik

#2016-10-12 23:07:15 
Czas ma kluczowe znaczenie…

melonowa

Użytkownik

#2016-10-13 02:01:43 
Jeśli mogę coś polecić to proponuje zajrzeć tutaj http://master4car.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow/lotnisko-balice/, to pewna i sprawdzona wypożyczalnia, z której korzystam od lat. Zawsze przygotowane samochody i zawsze dostępne w tej klasie, w której chce. Rewelacja…

hans_kloss

Użytkownik

#2016-10-13 03:45:28 
O właśnie takiego namiaru szukałem…Kiedyś wypożyczyłem auto i okazało się, że przejechałem nim niespełna dwieście kilometrów. Później musiałem się męczyć z lawetą i tak dalej. A tutaj czytam, że obsługa jest 24 godziny na dobę. To mi się podoba.

grubson

Użytkownik

#2016-10-13 04:02:16 
Powiem Ci tylko tyle, że na lotniskach łatwiej znalexc dobra wypożyczalnie, bo to generalnie jest najlepsze, logistyczne rozwiązanie. Jeżdżenie i podstawianie aut w różne miejsca tez jest fajne, ale to na lotniskach zawsze jest największa liczba klientów.

hans_kloss

Użytkownik

#2016-10-13 04:56:46 
Zgadzam się z Tobą. Ja zawsze liczę na profesjonalny wynajem aut Kraków mnie interesuje najbardziej, bo tutaj prowadze najwięcej interesów. Mam nadzieje, że z tym namiarem mi się uda.

melonowa

Użytkownik

#2016-10-13 06:23:36 
Na pewno się uda, bo tak jak pisałam, firma jest sprawdzona. Z resztą działają nie tylko na terenie Krakowa, ale generalnei całego kraju jeśli jest potrzeba. W każde wkaacje biore od nich auta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015