Tłumaczenia techniczne? Coś więcej o tym.

grubson

Użytkownik

#2015-01-12 10:06:46 
Zakładam taki temat bo nie do końca wiem jak to nazwać. Prowadzę studencki portal o tematyce prawnej i od jakiegoś czasu współpracujemy z ludźmi ze stanów i Anglii. Dostaję od nich sporo materiałów które mają dużo ciekawego przekazu tylko nie wiem komu zlecić tłumaczenie tego. To się nazywa tłumaczenie techniczne?

hans_kloss

Użytkownik

#2016-09-27 06:52:47 

Można to nazwać tłumaczeniami technicznymi i w sumie wiele firm oferuje to pod taką samą nazwą ;) Rozumiem że są odpowiednie środki na takie rzeczy więc najłatwiej będzie zlecić to firmie która te teksty przetłumaczy. Wysyłam namiary na kogoś takiego z bardzo dobrymi referencjami ;)

żona_listonosza

Użytkownik

#2016-09-27 07:17:54 

Korzystałam z usług takiej firmy chyba z dwa tygodnie temu. Też nie wiedziałam jak to dokładnie nazwać ale w końcu znalazłam tłumacza technicznego z angielskiego który zrobił dla nie wszystko to co mi było potrzebne. Wysyłam dane kontaktowe na pw :)

ludwikaIX

Użytkownik

#2016-09-27 07:39:16 
Jest sporo takich firm więc w sumie szybciej było by chyba po prostu wpisać to w google niż zakładać ten temat. Firm masz od wyboru do koloru i kwestia tylko ceny i ewentualnych rekomendacji od klientów ;)

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-27 07:47:53 
Dziwi mnie tylko że skoro to jest studencki portal to czemu po prostu wewnątrz szkoły nie znajdziesz osoby która zrobi takie tłumaczenia i jeszcze na tym zarobi :P Tak teraz o tym pomyślałem i wydaje mi się że jest to lepsze niż te firmy :D

grubson

Użytkownik

#2016-09-27 09:18:06 
Ej nie wpadł bym na to :P W sumie to zapytam bo może się okazać że będę miał kogoś pod ręką i do tego ciągły wgląd w dokumenty.

turbo_aiur

Użytkownik

#2016-09-27 10:18:03 
Czasem jednak przydaje się wejść na forum i napisać coś nie do końca mądrego xd
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015